MICHAL ŠMELKO - 2021 BIKE BUILDNapsal TBB-BIKE | 04.11.2021


Photos & video by Pepa Horáček (@josko1997)

Jeden pěknej jarní den k nám do TBB-BIKE Housu zavítal Čenda s cílem postavit si nové koleso a při té příležitosti potočit i nějakej ten klípek. Tuto část si vzal na starosti brněnskej felák Pepa Horáček a společně s Čendisem pošredili brněnský spoty. Nejeden pátek zrály klipy v Pepovic databance. Premiéru si edit odbyl na Barbecue Jamminu a právě teď nastal ten správnej čas pro vypuštění na sítě. Good job bross! 

Díky nedostatku dílů, který zasáhl v průběhu roku snad všechny distribuce neměl Michal příliš možností na výběr. Sáhl tak po výrazném rámu Anthony Perrina, který osadil klasikou od Federal bikes. Za zmínění stojí nový Federal představec Session s kompletně CNC opracovaným tělem, časem ověřené masivní ráfky Stance XL zapletené Freecoasterem Motion s vlastním patentovaným systémem spojky. Čtyřdílné řídítka Drop a nové Pivotal sedlo s výrazným logem Federal podtrhují celkový dojem z této stavby. Za nás Big Up! Konečně kolo, které svítí a rozbíjí až příliš nudný černý standart.  
 

 

Související produkty: federalbikes
Související články: federal bikes michal šmelko


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X