MOUSTACHE CREW - BERLIN, MELLOWPARKNapsal Kuba Najman | 13.06.2018

Krásné a velmi předčasné letošní jaro nás poslalo na prodlouženej víkend do Mellow Parku v Berlíně. Domlouvalo se to už v zimě, ale termín se furt přehazoval a nakonec se zavelilo, že jedem pátek až úterý s využitím svátku práce 1.5. takže čarodky v Berlíně a pohoda! 

Z Liberce 8 lidí 3 auta. Neptejte se proč, když bychom se klidně vešli do jednoho vanu , ale hold ekonomika asi jede, všem se asi v práci daří a nikdo neřeší slož na benál, haha. Chcete rozepsat kdo s kým seděl v autě??? Hahaaa. Jeli jsme já (@moustachecrewbmx), @korb1g, @petr_hostalek, @kulichlbc, @matous_baza_bmx, @_tomasbrabec, @ondraberka a @insta_tada Z Prahy se připojili legendární jedinci (666, ScumBMX, Mokropsy) jako @venakalhaus, Davlos, @jakubsmola, @christ_off_  Jojojo všechny začni sledovat a dávej jim liky, Instagram je přece nejvííííc.



V pátek se sjela většina. Někdo jel hned do města na koncerty a kalby a někdo zevlil v Mellow, okoukával co je novýho, domlouvala se možnost zaparkovat a kempovat, kolik že za to, lehký ježdění, koupání v řece, oheň a pokec. Totálně nadšený jdeme asi v jednu spát s myšlenkama na to, co se bude dít až dojedou nalitý pražáci. 10 minut na to řinčení, smích, pokřikování a hlášky typu: „hej deme pochat ty stany“ a „hej ta želva mluví“, když z našeho zelenýho stanu protestujem nad jejich nápadama. Nějakým nedorozuměním naše stany nezbořeny a pražácký stany postavený a všichni spokojeně ve dvě chrápem.

Sobota celej den v Mellow parku! Jak starší páky (záměrně říkám starší, páč třicet je hovno a  starý páky je ještě jinej level) tak mlaďoši, všichni hladoví po ježdění už od desíti ráno a tohle tempo s přestávkama jede až do večera. Věk, jezdeckej styl, minulost, přítomnost, přístup k bmx, to vše se smazává, slejvá, každej si užívá jen ten útěk z „normálního“ života, všichni bez rozdílu dokonale štastný. Jen Satana bolí bicák, hehehe… ale on má bolest rád a užívá si to i tak! Vše završí super pokec dlouho do noci u ohně, kde se kombinujou storky z dob xcupů a aktuální dění o bmxvlogech.



Neděle vejlet do města-centra. Vlakem totálně načerno vystoupíme u NIKESB skatehalle. Krásnej park (streetovej), super dřevěnej bowl, parádní raw kavárna, jezdí se na bmx ale pouze sobota! To jsme ale věděli takže nesmutníme. V celém areálu jedou obří nedělní bleší markety, přenádhernej mix lidí, multikultura hadr. Je jedno že máš Ferrari a barák ve švajcu, v neděli jdeš prostě na blešák užívat života stejně jako dredatej sprejer, nebo nadšenej lezec v boulderbaru. Dáme pár náhodných spotů, kebab a návrat do Mellow. Tam lehkej pojezd před odjezdem a část LBC party plus PHA dodávka valej dom. Tříčlenná LBC posádka v jednom autě ještě zůstává. Užíváme si do plnejch toho, že v pondělí je ofiko zavřeno. Přece ale nevyhoděj ty nadšnce co tam u ohně přespávaj až do úterý, takže jezdíme společně s Tuntem, Tobiasem Wickem, mladejma a starejma top lokálama, točíme nějaký záběry do instavidka na prázdnejch přkážkách bez lidí. Prohlížíme si stavbu největšího evropskýho superparku! Ten je postavenej mimochodem pro to, aby měl německej olympijskej team kde hrotit, haha. 

Mohl bych kecat ještě dlouho, ale stejně Vás zajímá těch pár fotek a šmitec. Joooo zmínka o hlíně!!! Hlína v totálním topu připravená, každej odraz i dopad dálnice, vše pod plachtama, dva lokálové v neděli se ukážou a že klidně můžem něco odplachtovat… říkáme to máte ale ready na highwayto hill ne?? A nás by jezdilo tak jeden a půl, týpci, že by asi sami ani nejezdili, tak se poskáčou jen baby lavice…

Závěr: již po několikáté, už od roku 2005, tak jako tenkrát, ještě ve starém Mellow, když jezdil Sejrák a Projektyl… to bylo zase super!
 

Související články: trip story moustache crew bmx foto bmx lifestyle


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X