NFB BMX JAM VOL. 3 - REPORT A VIDEO OD WDGFNapsal NO FUTURE BIKES | 10.09.2019

Jirka Koláč

Zdarec, Šimon mi dal možnost napsat pár vět o našem NFB x WDGF jamu v Kolíně, který se konal 17.8. ve skateparku pod mostem. Jelikož nejsem úplně nejvýřečnější člověk (kdo mě zná ten ví haha..) tak to napíšu jen velice stručně a více slov přenechám na Matoušovi, jakožto hlavnímu organizátorovi, hehe. V první řade bych chtěl hrozně poděkovat lidem a sponzorům, kteří nám pomohli, ať už víc, nebo míň, moc si toho vážim. Predevším díky Kamilovi Feiferovi, že si udělal čas a bez jakéhokoliv rozmýšlení přijal pozvání a dorazil speakovat celou akci, tak i Martinovi Svobodovi který také dorazil speakovat a navíc se podílel i na WDGF RAIL JAMU, který se jel formou cash for triks. Velké díky také patří Luďkovi Sedlářovi za natočeni a sestříhání videa, který je absolutně přestřelený do vesmíru! Dodam už jen, že kdo nedorazil přišel o hodně ja jsem si celou akci hrozně užil. Přiští rok se budu těšit určitě zas! Díky a vzhůru ke hvězdám. 

 Foto: Naostrov


Matouš Fidler

Díky Koláčovi za slovo a klukúm z TBB za prostor!

17.8. se v našem kolínským parku s novým bowlem odehrál třetí ročník NoFutureBikes Jamu a opět se laťka oproti uplynulým ročníkúm posouvala o něco vejš a vlastně ne o něco ale k*** o dost. :-) Před letošním Jamem prošel park rekonstrukcí a rozšířením o parádní bowl, kterej má absolutně unikátní tvar a tím, že je vestavěnej mezi mostní pilíře, tak vzniká nejen spousta lajn a transferů, ale i super atmosféra a možnost jezdit i v dešti! 
V rámci Jamu jsme jeli dvě katerie: WDGF RailJam ve stylu cash for tricks a Bowl.

Klukúm z WDGF musim mooc poděkovat! RailJam byl strašně zabitej a to i doslova, kluci se nebáli si pořádně rail prohlídnout a to i zblízka a taky ze země a tak. :DD Ludva když nejezdil, tak poctivě natáčel a pak taky sestříhal super videjko, takže jak to probíhalo si po tý moji omáčce múžete pustit! :))

Márty Svoboda celej railjam moderoval z megafonu! A taky pomáhal Kamilovi Feiferovi se speakrováním Bowlu, mělo to správný grády.. Jezdilo se, pívo se pilo, jak to má bejt.


 

Do Bowlu se registrovalo 16 riderú a o zvučná jména nebyla nouze. Moc mě těší účast kluků z Českých Budějovic, Plzně a Brna, do Kolína to měli docela štreku a stejně neváhali. :)) Na soupisce riderů se sešla jména jako Milan Pouzar, Damián Kos, Kuba Jůza, Martin Habada, Dan Mlejnek, Zdenda Pešek a řada dalších nabitej jezdců, takže jak Kamil v prúběhu moderování několikrát řekl, udělali jsme si v Kolíně takovou další zastávku Vans BMX Pro Cupu! Byl to masakr! Výsledky ve videjku .. 

Nabitej den byl ukončenej nabitou after přímo v parku s vystoupením kapely KronosCombo, kde se kluci postaraly o pořádnej bordel! Vše proběhlo, jak jen nejlíp mohlo! Příští rok se vidíme na čtvrtým ročníku!

 

Na závěr klasický děkovačky a to hlavně Kamilovi Feiferovi a Mártymu za speakrování, Ludvovi a klukům z WDGF za videjko a support akce, Davidovi Bendovi, Ludisovi Tothovi za porotcování a Koláčovi za porotcovaní, za top frgály a svačinky, a pomoc s organizací! Rosnymu za peníze do cashfortricks, Boss BurgerS za obcerstvení, Vondr bike za ceny a výstavu koles na akci, dále Studio Poke-Poke za hlavní výhru, Cipajsz Cruisers, StarWalker, Naostrov, Hosrinec u TríPírek, Pizzeria Mates za ceny pro vítěze a kapele KronosCombo za zahrání na after!

 

Video: WDGF Raiders

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X