NOVÁ ZNAČKA SKLADEM - TALL ORDERNapsal Šimon Čechura | 02.02.2017

Byl to boom streetového ježdění, co přimělo Bas Keepa k založení vlastní značky, vyrábějící komponenty. I sám Bas přiznává, že ho baví jezdit street a používat své pegy. Ale zároveň nic nemůže být víc, než se snažit jet rychleji, letět dál, nebo letět výš a je jedno jestli máte pod koly dřevo, hlínu, nebo beton. Právě k ježdění tohoto charakteru jsou tu nástroje značky Tall Order. 

Pokud jste název Tall Order ještě neslyšeli, v pořádku. Jméno Sebastian Keep ale snad nikomu nemůže být cizí. Je to právě Bas, kdo nedávno vydal pod záštitou RedBull videoprojekt Walls. Tohle navíc není poprvé, co Bas posunul hranice BMX, což by mohlo znít jako rozumný argument, proč by právě on měl stát za výrobou komponentů na podobné aktivity.

Bas má za sebou dlouholetou karieru profesionálního ridera, a nyní prostě zacítil, že je na čase se pustit do něčeho nového. Hrdě Vám tak přináší první kolekci komponentů Tall Order. Nabídka je zahalena do bílé a černé, což dodává produktům osobitost. V nabídce jsou rámy, vidlice, řidítka, sedla, jednoduchý multiklíč a taky něco na sebe.

Co je zásadní a mělo by potěšit všechny, kteří to vidí jako Bas, jsou rámové sety. V nabídce jsou dva rámy, oba svařené z  Japanese Sanko 4130 trubek, což zajišťuje výborný první pocit z rámu. Rámy se poměrně dost liší svou geometrií, čímž reagují na rozdílné potřeby jednotlivých jezdců. Rám 215 nese spíše konzervativní geometrii podle Basových požadavků, narozdíl od rámu 187 reagujícího na popularitu rámů, nesoucích geometrii citlivější.

 

V nabídce se mohou vymykat také řidítka, nesoucí užší hrazdu než je obvyklé. Vidlice s offsetem 28mm má hodně líbivý tvar, a oproti vidlicím pro street se podařilo ušetřit i nějaké gramy. Sedla využívají pivotal systému, a své si najdou jak příznivci slimek, tak více polstrovaných křesel. Nabídku pak krásně uzavírá úžasně jednoduchý multiklíč, nesoucí 17mm nástrčkový klíč, a imbusy každodenní potřeby 6mm a 8mm. 

Neváhejte se podívat na kompletní nabídku a specifikace zde.

 

Tvář značky a jména reprezentující její bílo-černé barvy se pravděpodobně budou ještě formovat. Už nyní jsou ale základy položeny, a neváhejte se tak podívat na web Tall OrderNa webu najdete jak vlogy mapující samotné začátky, nebo fungování značky, tak také první teamové video, mapující dny strávené na domácí - britské půdě. V teamu se navíc kromě evropských parkových jezdců jako Jack Clark nebo samotný Bas Keep, najdou i posily z USA v podobě Mattyho Cranmera, ale hlavně legendy legend - Corey Bohana! Jak aktivní bude Tall Order na půdě internetu ukáže jen čas, každopádně je na co se těšit. Něco tady vyčnívá mezi všemi těmi grindy na bedýnkách...Související produkty: tall order
Související články: bas keep dirt park trails


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X