NOVINKY CULT CREW U NÁS!Napsal Šimon Čechura // Tomáš Tydlačka | 10.11.2017

Máme tu dobrou zprávu pro všechny milovníky značky Cult. Jelikož si uvědomujeme popularitu téhle americké "kultovní" značky, budeme se snažit uspokojit poptávku a mít pro Vás skladem aktuální kousky z oddílu komponentů i oblečení. Před nedávnem nám přistála ve skladu zásilka, obsahující to nejžhavější. Další zásilka je už potvrzená a měla by dorazit krátce po novém roce. Jednoduše, chceš Cult? Máme Cult.Žhavé nám připadaly nové barvy rámů, pod které se podepsala dvojka Sean Ricany a Dak Roche. Dál je tu trojice osvěžených nábojů a tedy přední, zadní kazetový a nechybí lehce přepracovaný Freecoaster. Spolu s komponenty dorazila i slušná dávka oblečení. Na zimu se určitě bude hodit nový kulich, no a nohy v teple, to tě od mala učí i tvoje bábi. Nechybí oblíbené 5-ti panelové kšiltky, ani dvě varianty batohů. Pokud tě cokoliv zaujme, doporučujeme neváhat, u většiny zboží se jedná o kusovky.
 


Osobně mě nejvíc zaujala nová colorway rámu Shorty od Seana Ricanyho. Sean si se svým kolem rád hraje, v čem mu pomáhá právě tenhle hravý - krátký rám. Nad čím kroutím hlavou, je tempo jakým dvojka Ricany - Roche solí videa. Takže není divu, že první zmíněný vydal k této barvě rovnou krátké promo video. No řekněte, nedívá se na to krásně? Ne až tak dávno, vydal Dakota již třetí pokračování svého projektu s názvem Nativeland. Pokud vypadá Seanovo ježdění až nesnesitelně snadno, Dakota je bez pochyby největší dříč ve hře. Nebo máte pochyby? 
 

Seanovo kolo je složené jen a výhradně z Cult komponentů. Je tak krásně vidět, jak k sobě jednotlivé komponenty sedí.Dak V3 Patina Black
Cult Dak V3 je pevný streetový rám od jezdce jménem Dakota Roche. Vyrobený ze 100% tepelně upraveného materiálu 4130 CrMo. Vyztužení kolem hlavy na spodní i horní rámové trubce. Patky a sedlová spona vyrobeny metodou investment cast. Černá barva v patina designu s Dakota Roche California polepy. Cult logo na přemostění zadní stavby. Rám je určen pro streetové ježdění a tomu odpovídá i hmotnost 2.42 kg a zadní stavba umožňující použití plášťů o rozměru až 2,5".  Velikost je pouze jedna a to 20.75".

Ricany Shorty Trans. Orange
Cult Shorty v barevném provedení Sean Ricany. Navržený v Cult/Futher brand (clothing brand Seana Ricanyho pozn. red.) designu v oranžové barvě a vyhovující pro jeho technický streetový styl ježdění. Vyroben z tepelně ošetřeného materiálu 4130 CrMo s úhlem hlavy 75,5° a vyztužení k horní i spodní rámové trubce. Zadní stavba s délkou 13" a 11,7" vysoký střed dodává kolu na obratnosti. Tento rám nabízí prostor pro pláště do rozměru 2,4". Patky a sedlová spona vyrobeny metodou Investment cast. Váha 2.30 kg. Velikost 20.75".


 

1
Související produkty: cult crew
Související články: technika


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X