PEPA DIBLÍK - FINALLY 2016 VIDEONapsal Tomáš Carda | 07.12.2016

Nedávno jsme na našem facebook profilu sdíleli upoutávku na videa Tomáše Tydlačky a Pepy Diblíka. Dneska přichází ten okamžik, kdy vychází na světlo světla první polovina z těchto editů. Pepa Diblík tenhle edit točil společně s Tomem a ostatními fellas v průběhu tohoto roku a rozhodně je na co koukat.

Edit nese název FINALLY což má poměrně jednoduché vysvětlení - Pepa i Tomáš mají za svojí BMX "kariéru" poprvé svůj vlastní čistě streetový edit a když už se k němu konečně dostali, přenesli svoje nadšení i do názvu. Video je natočené v ulicích měst jako Pardubice Hradec Králové, Praha, Rychnov nad Kněžnou nebo Litomyšl. 

Na závěr ještě jedna velmi důležitá informace. Jelikož je Pepa velmi velký milovník pivka, snažili se kluci zmapovat, kolik litrů piva Pepek v průběhu vypil. Bohužel to číslo bylo ale tak velké, že po nějaké době se už ani nedalo zapamatovat, takže kolik doopravdy Pepa piva vypil není bohůžel známo.

No a nyní už si vychutnejte tuhle libovku, až si jí vychutnáte tak přetočte na začátek a pusťe si jí znova a pak znova a znova a znova no a pak už jen vyčkejte do příští středy, kdy přijde na řadu Tomáš Tydlačka se svým FINALLY editem.Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X