PRINTED ON SCREEN - LONDON FEDERAL FTS PREMIERE - PEPA HORÁČEKNapsal Pepa Horáček | 13.09.2019

Když Federal v posledním Lost It videu oznámil datum premiéry FTS v Londýně, tak mi hned prolítlo hlavou - snad budu mít s kým jet. :-D Ten den přišel Šimon z práce a viděl to podobně. :-D Netrvalo dlouho a byli jsme domluvení, že teda letíme, okay.

Šimon Čechura - "Podobný hec vždycky stojí za to a tohle nebyla vyjímka! Navíc kolikrát se stane, že má tvůj kámoš z česka vlastní part ve videu takových rozměrů? Trochu jsem do toho sám sebe hodil tak, že jsem o pár týdnů dřív ve Stuttgartu prohodil pár slov s Bakosem (Federal TM a fotograf Endlessmag) a zmínil se, že bych na premieru rád dorazil. A protože Pepek tohle nadšení sdílel, bylo vymalováno. Ne, že bych na to snad měl peníze, premiera byla dobrá záminka strávit pár dnů v "Big Smoke", haha. Mám radost, že Pepek souhlasil a pustil sem pár jeho analogových fotek. Nikdy totiž nechápu, co za fotky v surovým stavu mu z filmu leze..." 

Premiéra byla v House of Vans takže o atmo a hnusnej vzduch (haha) nebyla nouze. Guys si dali záležet i s výzdobou. Všechno bylo obaleny žlutočernou páskou, do toho figurýny namaskovaný jako fízlové a spousta úžasných fotek od Eisi a Riche.

Na místě jsme se potkali s Čendisem, kterej už byl v náladě, tak jsme začli dávat pivka a seznamovat se se všema BMXfamily. :-D

Před premiérou se trochu jezdilo a ukázala se i mystická postava AK. Celkem nás zaskočilo, že se dojel podívat i Robbie Morales.

Samotná premiéra byla totálně sick křičelo se, tleskalo a pískalo tak jak to má být. Za mě úžasnej zážitek, potom jsme se přesunuli o ulici vedle, kde jsme pokračovali v pití piva u jednoho bárku.
 


Foto Pepa Horáček


 

#TBBBIKE

#THEBIKEBROS

 

 

Související produkty: federalbikes
Související články: anglie foto pepa horacek printed on screen


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X