PRINTED ON SCREEN - MOUSTACHE CREW - MALAGA EASY LIVINNapsal Kuba Najman | 04.02.2020


Výlet do Malagy a letos teda pořádnej! Z Čr letíme ve složení Tos.Posral (Michal) a já. Na místě už otravuje Honzina (Fašounek #pojďsifašounkupójď) a v podstatě lokální Vojta Pánek se svou dodávkou. Vojta chtěl na zimu do Malagy a tak si našel erasmus, výměný pobyt pro vysokoškoláky. No a co, že tam nemaj jeho obor, sere na to a bere španělský IT obor útokem. Hlavně ať tam je a může jezdit do nesmyslu.

...

Zůstaňme ještě v areálu parku a pome na jeho trailsy.

Světla stejně jako v bazénu (i streetu, vertce, mini a obřím plácku na cokoliv), na dvou místech kohout s vodou a napojené dvě hadice s dosahem větším než je třeba a skříň s nářadím. Zázemí hustý. Plachty nemaj, když...
...

The Real Lost Bowl.

Né ten známej Lost Bowl v Portugalsku, tam teprv dojdeme. Seznamujeme se s týpkem jménem JOE. Je mu 49, je z UK a ve Španělsku v okolí Malagy žije s... 
...

Mijas a prázdniny u Dannyho.

„Na prázdninách u Dannyho se muselo vždycky čekat, až se dopasou koně, než se šlo jezdit.“
„Na prazdninách u Dannyho se vždycky...
...

 
 

Legendární spoty tunel a přehrada.

Nebo jak někdo říká „The Hook“ a nebo taky „La Presa“.
Tunel je prostě tunel s rádiusovýma bokama. Je zněj výhled na město. Je to hrozně provařený místo a má velký kouzlo. Zabijeme tu tak dvě hoďky a jsme rádi, že tu jsme. Vyjet vysoko je těžký. Hodně to klouže a bordel. Navíc je nádherný, že je to v podstatě zároveň nelegální DIY climbing spot. Obyč chyty, zbíječkou vyseknutý ďůlky, ale i z betonu a kamínků napatlaný chyty. Šílenejch hodin práce a Mlaďák by byl jak na trní.
Ale hoši ta přehrada.
Máme lopatu a koště a dlouho nepršelo, takže to znamená fakt pojezd na troufnu si říct nejznámějším ditch spotu světa. Vlastně tam dáváme dvě sesh, ale to je fuk. Vojta tak jako vše a všude má hrozně najeto a jezdí to fakt vysoko. Jedna zásadní věc o spotu. Kdo točí doleva má to lepší. Doprava to jde v pohodě taky, ale točíš předním kolem u okraje tak 10m nad zemí a když to poděláš jedeš rovnou proti zdi, která neuhne. Všichni jezděj vejš a vejš a každej má radost. Vojta rozhodně nejvějš. Michal jedinej na bmx sjíždí naprosto celej kopec. Větší palbu jsme nikdy neviděl. Špalky smrděj tak 5 minut na dvacet metrů a ráfek pálí jak čert. Pro video to magor dává podruhé. Jen to vyjít je šílenost, nebo vytlačit.
Honzina má totální formu na jeho celopéru. Dává jeden pokus do půlky, kterej už tak, je totální šílenost. Teď pozor, do půlky jako že nahoře nakopne manuál a do půlky toho kopce, co nejde ani vyjít, to drží. Druhej pokus dává naprosto celou tu prudkou část a před zlomem to práskne na zem! Máme fotku, video a všichni jsem rádi že to přežil! On asi nejvíc. Takhle jsem dlouho neviděl, že by se někdo klepal, když něco odjede. Podlě mě, to tam nikdo nikdy neposlal. Pak ještě srandy typu na 1×1 pokus o výjezd toho největšího kopce. To je velká prdel. Nebo jízda v manuálu s nofootem. Běhání po nohách a triky bez kola atd.

Výlet do Portugalska.

Bavíme se o tom snad hned po příjezdu. LostBowl v Belmonte, Portugalsku. Betonová bestie, která je v podstatě...
...

Ostatní spoty, závěrem a videa aka Honzinovy sady.

Je toho kolem ještě spousta. Byl čas a prostor stihnout uplně vše, ale my nechtěli. Chceme objevovat i příště. A i příště opět nespěchat.

...

Když bude někdo chtít všechno sebrat a jít prostě někam za tim kolem, tak by měl.
A je jedno kam.
Malaga easy livin.

Kuba.

 

CELÝ ČLÁNEK A NÁLOŽ FOTEK NA WEBU MOUSTACHE CREW


 

Související články: printed on screen moustache crew bmx


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X