PRINTED ON SCREEN - PAVEL TENČÍK PŘES PLOT NA BARBECUE JAMMIN - EM ETNapsal EM ET | 25.09.2019

Šimon Čechura - "Dovolím si menší úvod pro objasnění situace. Fotka vznikla jednu sobotu asi před rokem na dvorku TBB-BIKE House, kde zrovna probíhala už tradiční oslava s názvem Barbecue Jammin'. Tahle situace přišla v momentě, kdy se už všichni schylovali spíš k pití pivek a večernímu promítání videí, než k ježdění.

Přesně v ten moment vycházím z minirampy a vidím Pavla Tenčíka, jak jede nepřiměřeně rychle k radiusu a skáče přes plot. Nikdo nechápe, všem vypadávají oči a Milan s foťákem je tam někde. Možná to snad začalo 180, ale Pablo se nechává vyhecovat a přidává toboggan. Nikdo nechápe proč, Pavel trik odjíždí asi 3x jako by o nic nešlo a vysmátej se vrací teď už brankou zpátky na dvorek. Ikdyž je už celkem chladno, Milan jde za ním a vypadá hodně oroseně, proč hned vysvětlí.

Letošní Barbecue Jammin už zná svůj datum, je to druhý víkend v říjnu a všichni jste zváni! 12.10. // TBB-BIKE House // Brno. Víc info brzy." 

Klasika. Buď se něco posere nebo jo. A čím větší hec, tím víc. Pablo si to dal z první na krále, ale já to posral. Byl v tom průtahu rychlejší než jsem čekal a cvak jsem to pozdě. Kua, nadávám si do kktů a jdu to říct se sklopenýma ušima Pablovi, kterýho zatím všichni v euforii oplácávaj. Pablo se ale i jako král zachovává a říká - je to easy, dám si to znovu. Nikdo nechápe a já se du ještě o něco vystresovanější připravit. Pablo dává znovu jakoby nic, já dávám, ufff, ale kurva, vono to neblejsklo! Tentokrát si postavily hlavu blesky. Sorry Pavle! Cajk, jedu znovu! Ty voe, už napůl nepříčetnej běžim k bleskum, zkoušim je proplesknout aby se probrali, sebe taky, testuju, snad good. Běžim na pozici, cvak, blejsknou oba, cvak, blejskne jeden, do hajzlu. Chvíli zkoušim, Pablo už nervozní, nikdo nechápe co to tam je na tý zemi za trotla. No nic, musíme to risknout. Pablo jede, protáhne to jak sobotní večer, cvak, mám, yes, blejsklo, yes. Kouknu na displej. Kua, já už to fakt zahodim! Blejsknul jen levej, do prdele. Použít se to ale dá, tak to balíme, jdem si užít zbytek super večera a já se na tuhle situaci snažím co nejrychlejc zapomenout.

Pavle, ještě jednou sorry za to a příště snad bude líp. A Šimonovi díky za oživení situace, du si vzít neurol, hehe.

 

#TBBBIKE

#THEBIKEBROS

BARBECUE JAMMIN' 12.10.2019

 

 

Související produkty: thebikebros
Související články: milan tykal foto


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X