PRINTED ON SCREEN - ÚNIK PŘED DEŠTĚM DO HRUŠOVAN - EM ET PHOTONapsal Šimon Čechura | 06.09.2019

Tyhle fotky od Milana Tykala (čti EM ET) jsem měl dlouho na disku. Chtěl jsem jim dát alespoň trochu důstojný místo, ikdyž Milan tvrdil, že nejsou nic moc. Někdy v polovině dubna hostil TBB-BIKE House Mejdlo vol. 2 a především premieru filmu Go Fast Pull Up, který přivezl na DVD nosiči z USA Alex Rovný. Právě tohle Mejdlo přitáhlo množství jezdců včetně Milana v roli fotografa. Tenhle den ale začíná v momentě, kdy se v menší či větší kocovině probouzíme po Mejdle s velkým M do deštivý neděle.

"Kde je Pejda?" - "Už jel domů." - Co budem dělat?" - "Nevim. Nic se mi nechce."

Takhle nějak to začalo. Po velmi pomalým probrání se a poctivým obědě se rozhodujeme co dál. Počasí venku nasvědčuje tomu, že jít jezdit ven není moc dobrý nápad. Zima, mokro, déšť. Já mám čerstvě kotník a nemůžu jezdit, takže se do rozhodování příliš nepouštím. Největší hlad má ale Milan a to ke štěstí zbytku party. Ve složení Kuba Bruch, Tomáš Carda, Milan, Martin Šiman a Palo Holík se po chvíli váhání vydáváme do krytého bowlu v Hrušovanech nad Jevišovkou. 


Tohle místo asi hodinu od Brna nám zachránilo náladu už víc než jedenkrát a nabízí skromný, ale povedený bowl pod střechou. Všichni se rozježďují a pomalu seznamují s bazénem. Milan opět hecuje situaci a první ví asi Martin. Společně dlouho ladí fotku "one hand Xka" a výsledek myslim si stojí za to!


Kubo Bruch má základy v trialu, ale každý jeden den dokazuje jak moc pod kůží má kola všeho druhu a ve všech situacích. To dokazuje i tady, když po chvíli vrací 50-50 fakie na wallu. Zasloužený repekt všech přítomných, tohle tu ještě nikdo nedělal. Určitě sledujte jeho profily @bubokruch a @fixie_transformer. Uvidíte, co jste ještě neviděli. 

Milan má radost a chválí si nový sklo, co mu chybělo ve výbavě. Slovo si bere Tom a ikdyž se mu ráno z postele nechtělo, ukazuje jak najetý to tu má. Wall nad okny a Ice stall na hrazení bazénu. First try a Milan to chytá. Díky Milanovi si tak odnáší fotky asi dvou největších prasáren, co tady jezdí.


 

Už je pozdní odpoledne a to pro většinu znamená návrat domů pozdě večer. Balíme to a míříme zpět, přes Brno každý svou cestou domů. Díky moc Milanovi, že vyhecoval zbytek a taky za super fotky! Díky všem.

 

#THEBIKEBROS

#TBBBIKE

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X