PROMO - SHADOW GRIPY 2017Napsal Tomáš Tydlačka | 03.10.2017

The Shadow Conspiracy přicházejí s novým videem na jejich gripy pro letošní rok. V minutu dlouhém promu najdeme čtveřici gripů z Shadow nabídky. Jako první nám představí Trey Jones návrat staré dobré klasiky v podobě gripů OL Dirty. Další na řadě jsou signature gripy Jorise Coulomba s názvem Maya. Své gripy představí i  Simone Barraco a to model Gipsy. Posledním klipem to uzavírá Lahsan Kobza pro svoje signature gripy Chula. Video by Ryan Chadwick.

OL DIRTY 
To je návrat staré klasiky z nabídky Shadow. Původní model od ridera jménem Byron Anderson. Jedny z nejoblíbenějších gripů v minulosti se vrací v letošním roce opět na scénu. Nyní vyrobeny z trvanlivé DCR směsi s pohodlným žebrováním. Na výběr bude hned z 5ti barevných provedení! Délka 160 mm. Koncovky jsou součástí balení.


 

MAYA
Signature gripy Joris Coulomb. Design připomínající včelí plástve je hodně odlišný od většiny gripů z nabídky, takže pokud nejste spokojeni z klasikou můžete sáhnout po těchto gripech. Vyrobeny z trvanlivé DCR směsi. Délka 160 mm a vybírat můžete ze čtyř barevných variant. Koncovky jsou součástí balení.


 

GIPSY 
Gripy navržené oblíbeným jezdcem Simone Barraco.  Asymetrický design žebrování, umožňuje zvolit si dva typy úchopu. Opět vyrobeny ze směsi DCR pro delší životnost. délka gripů je 160 mm. Na výběr máte ze sedmi různých barevných provedení. Koncovky jsou součástí balení.


CHULA
Signature gripy Lahsan Kobza. Mají klasický spirálovitý vzor s žebrováním, rozdělen na dvě poloviny. Vyrobeny z trvanlivé gumové směsi DCR. Délka 144 mm a možnost výběru mezi verzemi s obrubami nebo bez nich (flangeless). Šest barevných variant bez obruby a čtyři barevné varianty máte na výběr u verze s obrubami. Koncovky jsou součástí balení.
 

 

V naší nabídce jsou ještě Shadow gripy s názvem 138. Trey Jones signature. Materiál DCR směs, délka 155 mm.

Všechny gripy od Shadow co máme momentálně v nabídce najdeš ZDE.

Nebo se můžeš klidně poohlédnout po jiných značkách z naší distribuce ZDE.


Pokud si chcete gripy před nákupem "osahat" není lepší možnost, než se přijet podívat do nově otevřeného TBB-BIKE HOUSE a vše si v klidu prohlédnout.

Související články: the shadow conspiracy technika


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X