RANT BMX - MORE SHRED LESS BREAD - 2018Napsal TBB-BIKE | 25.04.2018Rant BMX je značkou s komponenty nižší cenové třídy, která má rozhodně na našem trhu své místo. Ne každému se chce osvěžovat své staré kolo komponenty za tisíce a přesně proto je tu Rant. Brand, u kterého si osvěžíte kolo za stokoruny. Společně s novinkami od TheShadowConspiracy přišla i zásilka Rant. Tady je.

 

MORE SHRED LESS BREADKomponenty Rant jste mohli zaregistrovat jako osazení kompletních kol Subrosa. Dobře asi tušíte, že právě značky TheShadowConpiracy, Subrosa a Rant mají stejné kořeny. Dnešní podoba značky už přesahuje seriově montované komponenty a v nabídce se najde široké spektrum barev i produktů. Pokud je pro Vás při výběru zásadním faktorem cena, může být Rant tou správnou volbou. 

První a asi nejvýraznější věcí co nám dorazila, jsou pláště s názvem Squad v rovnou 6ti barevných provedeních. Ke všem barvám najdete do setů i další produkty napříč nabídkou jako pedály, bowdeny, ale taky ráfky nebo řetězy. Snad žádná značka nemá v nabídce takovou škálu barev. Naším favoritem je fialová z devadesátých - 90's purple a taky hodně ostrá oranžová. Ve stejných barvách jako pláště jsou v nabídce i brzdová lanka s lineárním bowdenem a teflonovou vložkou unitř. Černá barva je samozřejmostí, kterou na fotkách nenajdete.Poměrně velké oblibě se těší pedály Hella s hodně nízkým profilem. I ty si můžete vyladit s plášti a dalšími doplňky. Oranžová a fialová vypadá moc dobře taky na eloxovaných ráfcích, které s cenovkou 490Kč slibují hodně slušný poměr cena/výkon. Ráfek nese název SQUAD dostupný je v 6ti barvách a dostatečnou odolnost má zajistit dvoustěnná konstrukce o čtyřech komorách. Barevné řetězy se moc často nevidí a o to zajímavější je nabídka Rant. Kvalitní celočlánkový řetěz, obsahující jeden půlčlánek pro přesnější umístění kola do patek.V nabídce Rant jsou i řidítka dvou výšek a rozdílných konstrukcí. Na výběr je z čtyřdílných a dvoudílných řidítek ve výškách 9" a 9,5". Dostupné barvy černá a chrom. S cenovkou kolem tisíce jde o hodně kvalitní řidítka z 4130 CrMo povedeného tvaru. I kliky značky Rant jsou tu ve dvou variantách. Vybírat lze mezi ekonomičtější 8-mi drážkovou osou a 48-mi hranem, který podrží v každé situaci. Kliky nesou název Bangin' a vycházejí z klik Bitchin' od Subrosa. Černá nebo chrom a sympatická cena jsou samozřejmostí.Plastové pegy LL Cool  s cenovkou 290Kč vypadají hodně podařeně. Dejte nám vědět Vaše zkušenosti!! Pegy mají tělo z kované oceli a obal z nylonového kompozitu. V nabídce nechybí představce a další drobnosti, které máme už nějakou dobu skladem. Novinkou je ještě převodník Ikon, který určitě splní svou úlohu a svým designem nikoho neurazí. Velkým lákadlem může být kompatibilita s plastovým guardem Sabotage od TheShadowConpiracy.  


KOMPLETNÍ NABÍDKA RANT BMX ZDE
 
 

Související články: rant bmx


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X