RAUL JULA - BIKECHECK 2021 + INTERVIEWNapsal TBB-BIKE | 09.04.2021Náš zahraniční rider Raul, reprezentující značky Fiend a Animal skrze naší distribuci, je zpět s novým nadupaným videem kde představuje svůj nejnovější setup, který kombinuje díly těchto dvou brandů. Raul si jako obvykle dal záležet a i tento počin je velmi efektní a jako bonus nám přihodil pár super fotek tohoto nového setupu.

Nyní již jeho vlastní komentář:  
Tenhle setup je zatím nejlepší který jsem měl a překonává i můj poslední o kterém jsem psal. Vyhovuje a funguje tak perfektně jak vypadá. Krátká zadní stavba na novém Varanyak Fiend rámu hodně zvýšila moji kontrolu nad kolem. Točky, whipy a nosemanualy jsou o hodně jednodušší a díky všem dílům v černé kolo vypadá naprosto úžasně.

 

BIKECHECK - PART LIST

Rám: FIEND VARANYAK V2 20,75
Vydlice: ANIMAL STREET 26
Řidítka: FIEND REYNOLDS 9"
Představec: ANIMAL INVERSE TL
Hl. složení: FIEND
Gripy: ANIMAL EDWIN V2
Střed: ANIMAL
Sedlo: FIEND MORROW V4 
Sedlovka: ANIMAL 
Kliky: FIEND TEAM V2 160mm
Převodník: ANIMAL FULL GUARD 25
Řetěz: ANIMAL 710 MIKE HODER
Pedály: FIEND REYNOLDS 
Ráfky: ANIMAL RS 
Přední náboj: ANIMAL JAVELIN
Zadní náboj: ANIMAL JAVELIN
Dráty: ANIMAL
Pláště: ANIMAL GLH 2.3
Peg: ANIMAL BENNY LONGFotky, video a edit dělat: Alexandru Don


Jak jsem již nastínil v názvu, pro tenhle článek jsme připravili s Raulem menší rozhovor ohledně jeho letošních plánů. Tak pojďme mrknout na to jak to vidí a na co se můžeme těšit...

Jaké jsou tvoje plány na tento rok?
Jelikož kvůli pandemii nejsou žádné bmx akce, budu se soustředit na workouty, zlešování se a také na videa skrze různé projekty. V září pak letím na měsíc do dubaje kde je mým hlavním cílem tvořit bmx obsah.

Na který z letošních plánů se těšíš nejvíce?
Nejvíce se těším na tu Dubaj, hlavně kvůli všem těm jedinečným street místům a taky kvůli video tvorbě kterou tam budu dělat.

Máš nějaké plány ohledně setupu kola?
Moje nové kolo je perfektní momentálně. Jsem si dost jistý že se tohoto mixu součástek a geometrie budu držet nějakou chvíli. A to nezmiňuji že jsem si zamiloval ten celočerný vzhled, takže o změně neuvažuju.

Máš nějaké plán který se minulý rok zrušil kvůli pandemii ale letos by jsi to chtěl vynahradit?
Právě ta Dubaj byla minulý rok zrušená, ale tenhle rok mě nic nezastaví a chci uspět se svou misí v Dubai.

Máš nějaké plány navštívit další země mimo tu Dubaj?
Chtěl bych se zase projet a něco natočit v České republice a navštívít TBB-BIKE house. Taky bych chtěl prozkoumat Německo ale hlavně teda USA, tam specificky New York, ten je na vrcholku mého wishlistu.

 

Za mě ambiciózní a zajímavé plány, samozřejmě děkuji Raulovi že si načel čas a odpověděl na moje otázky, taky bych rád za TBB-BIKE popřál hodně stěstí ať se to všechno letos splní a budeme se tu těšit na ten content z Dubaje. 

Související články: bikecheck raul jula


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X