RAUL JULA - TBB-BIKE EDIT 2021 + INTERVIEWNapsal TBB-BIKE | 02.08.2021


Kamera: Alin Moldovan 
Editor: Raul Jula
Song: Bushwackas - Caught in the game (instrumental)

 

Tak a je to tady! Exkluzivní nový edit právě přístál na našem YTB kanále. Tenhle kousek má na svědomí Raul Jula z Rumunska, kterého jak mnozí určitě ví už podporujeme nějakou tu dobu společně s Animal Bikes a Fiend BMX. K editu nám přihodil i nějaké to povídaní o tom co se momentálně dějě a co je v plánu. Enjoy!

Jak se vede? A jak zatím hodnotíš probíhající sezónu?
Všechno je tady v pohodě. Už nějakou dobu pracuju na několika video projektech a opravdu se těším až je vydám. Krom toho se také opravdu těším až se projedu na nadcházejících akcích. Nedávno jsem byl v Bukurešti na Riders Jam Street Series V4 (první venkovní event od pandemie) a byla to naprostá pecka, perfektní spoty, počasí, přátelští policisté a víc jak 50 riderů. Moje další "mise", kterou mám v plánu je Rufus Jam v České Republice, nemůžu se dočkat až se zase projedu s čechy. Můj poslední výlet do Česka byl v roce 2017, takže se opravdu těším.

Něco ohledně budoucích videí?
Moje nové video pro Animal, které jsme točili v ulicích Bukureště bude brzo připravené, pravděpodobně příští měsíc, takže sledujte Animal Bikes Youtube kanál! Tohle video je jedno z nejlepších jaké jsem kdy natočil už jenom proto, že je kompletně natočeno v noci kdy teplota není moc vysoká, ulice jsou prázdné a všechno má obecně novou a jinou perspektivu. Taky plánuju brzo začít natáčet nové video pro Fiend. Chtěl bych udělat klipy ve více městech a vydání by mělo být na konci roku.

Budoucí plány?
2021 Dubai Trip - můj už druhý výlet do Dubaje je v plánu na říjen, samozřejmě je v plánu nějaké to natáčení a chtěl bych co nejvíce prozkoumat místní ulice. Lurked Invitational BMX Jam V2 - plánujeme druhou verzi letošního Rumunského Jamu někdy na Listopad. Budeme mít nějaké nové spoty v našem vnitřním parku a tahle verze by taky měla být poměrně odlišná od té původní. Hlavně je v plánu přivézt místní mladé talenty aby se zúčastnily.

Více projektů již brzy!

Související články: raul jula


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X