RIDER'S MONDAY - 3SKIPARK BMX 3STYLE BANGER SESHNapsal Šimon Čechura | 07.10.2019
Pavel Tenčík a další kousek jeho tvorby si tu rozhodně zaslouží svoje místo. Video sice vyšlo už uprostřed léta, ale kdo viděl, dá s radostí znovu a kdo neviděl, ten bude mít radost velkou. Super video plný známých i neznámých tváří a hlavně hodně zábavy na dětských kolech. K mojemu potěšení měl Pavel co k videu říct a já tu tak nemusím zbytečně předávat svoje dojmy. Tady to je!!

 

Pavel k videu - "3SKIPARK BMX 3STYLE BANGER SESH, haha, protože 3 různý parky a hodně freestylu. Ten název byl dost last minute... Ale kdo sleduje moji produkci, tak věřím, že si to pustí i kdyby to bylo bez popisku. Vždy se snažím udělat maximum, aby se líbilo. Taky to stálo dost trpělivosti a zbytečně moc času se střihem ve slabším ntb.. Ve finále to nemá tolik views, kolik bych si za takovou snahu představoval. Ale whatever, je to výletní mix, ze kterýho máme s klukama mega radost.

Já a yvan tam máme asi nejvíc věcí, jelikož on jedinej byl semnou v každým parku.  Ma boooy Yvoo! Jak ježdění, tak felení na max. To stejný WDGF kluci, kteří se připojili na banger sesh na smícháči hahaa. Dyckyyy best times s brášinama!

V Prostějově a Olmíku s náma byl ještě David Kapone z Kypru, kterej tu byl na erasmu. Dost pozitivně naladěnej týpek. A jeho chuť k ježdění byla až neskutečná! Třeba v té Olomouci bylo světlo už mínus a on dělal tak půl hoďky bar z railu za tmy. Nevyšlo to, ale dost inspirující situace. Sending some love to you David! See you!

V Olomouci byl ještě Kuba Dud, se kterým bylo taky fajn. Nocovačka na Nákle byla se všema nejvíc! Díky!

No a za savage klípek, co mám od Davida Hradila jsem taky jedině rád! Dík bro)

Snad se video líbilo a doufám, že v budoucnu s kýmkoliv natočím nějakej 3style banger klípek hahh. 

Peace"


 

Související články: video riders monday pavel tencik park


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X