RIDER'S MONDAY - ALOHA BIKES - ALMOST GROWNNapsal Šimon Čechura | 08.02.2021

Zlín má slušnou scénu. V mých očích to táhne hlavně skupinka David Adamík, Palo Holík, Dan Kratina a kluci kolem, ale najde se tu i řada dalších lidí a k tomu další spousta riders z okolí. Už ani nevím, kdy jsem poprvé viděl, že kluci dělají něco jako Aloha. Je to jejich crew, nebo náboženství, kdo ví, ale žijou to.
 


Nedávno kluci vydali nové video s názvem "Almost grown". Na začátku nás ale přesvědčí, že dospívání se brání jak to jde a pak následuje hodně ježdění z různých lokalit. Kromě lokálního parku ve Zlíně taky Barcelona a spousta dalších míst. Napůl skatepark, napůl ulice, mihne se tu i hlína, BMX. Záběry jsou co jsem postřehl z posledních dvou let, možná i víc. Video je rozdělené na části jednotlivých riders a taky se tu objeví množství hostů. Kromě zmíněných stálic jako Palo, David Adamík, Dan Kratina (jehož ježdění mě mega baví), nebo David Pavelka se tu objeví taky legenda Řasa, Ondřej Hulán, Honza Novák a Martin Šiman.


 

Související články: riders monday pavel holik david adamik


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X