RIDER'S MONDAY - KUBA SPURNÝ - BRAKE'S TRICKS 2018Napsal Šimon Čechura | 05.11.2018Kybou, Kuba Spurný, známé to jméno na české BMX scéně, nebo alespoň v mých očích. Na scéně je už vážně dlouho a internet už zaplavil slušným množstvím videí. Kuba se odjakživa vyžívá v ježdění maximálně technických triků a zvykl si, že to trvá stovku pokusů. Celý ten koloběh ho zřejmě pohltil a on tak přichází s dalšími a dalšími videi. Mám tu od něho další video, kde se o natáčení staral převážně stativ. Na tom ale vlastně nesejde, jde o to, že takhle v současnosti nejezdí asi nikdo v ČR. 


Kuba dodává: "Čau, tak po nějaký době jsem zase nasbíral záběry na mixshots. Natáčeno je to v Pražskejch rádiusech, Příbrami, Berlíně a na Rujáně. O natáčení se postaral převážně stativ (ten má se mnou vždy trpělivost) a dál rádiusovej mástr Ondra Lamka, Víťan, Butcher a strašnický lokálové za což jim patří velkej dík, neboť když se začne natáčet, tak jsem vždycky marnej. Ondra "Dirt" nebo Kryštof by mohli vyprávět. Víc old school style, než ty moje liptricky už je jen ten song od Talking Heads. Kdo vydrží až do konce uvidí legendu Venu Kalhouse, kterej mě hecoval při lastricku. Mějte se a jezděte co nejvíc a nejlépe mimotrendy věci! Zdar"
 

Související články: riders monday park jakub spurný


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X