RIDER'S MONDAY - THE LAST TRYNapsal Šimon Čechura | 04.12.2017


Jak už to tak bývá, na podzim se s edity roztrhl pytel a je super to sledovat. Sledujeme sítě co se kde objeví, ale přednost má to, co nám dorazilo do mailu. Stejně jako minulé pondělí i tentokrát jsme na Slovensku. Matúš Zápotočný poslal video a k němu i super info o co jde. Po puštění videa jsem byl trochu na vážkách z dlouhého intra, ale když se to odpálilo, hned mě to přešlo. Dobrá hudba i triky rozhodně vyváží pár rozklepaných záběrů a výsledkem je parádní video! Z textu co Matúš k videu přidal to navíc vypadá, že ví proč to dělá a my se tak těšíme s čím přijde příště!!

"Volám sa Matúš Zápotočný (v čase natáčania 17 r.) a na vidku som hlavne ja. V strede je krátka friends sekcia. Všetko sa odohráva čisto v slovenských uliciach (Orava). Jazdenie v tejto časti slovenska je dosť mrtve... Názov vznikol nazaklade zaostalých spoluobčanov ktorí sa nás neustále snažili vyhodiť a volali políciu. Moj jediný argument bol  „Posledný pokus.“. Ako je vidno v prvej časti pokusov bolo veľa no vždy prišiel ten posledný úspešný. Videjko bolo robené za účelom motivácie mladých ľudí nech nesedia za počítačom ale nech sa venujú športom ako bmx. Prekonávanie strachu a pohyb mimo komfortnej zony sa v živote zíde."

 

Související články: street riders monday


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X