SAVING THE ROSE - ON-LINE JAMNapsal TBB-BIKE | 01.11.2020


Soutěžíte rádi? Tvoříte rádi? Jezdíte rádi? Máte rádi příběhy? Tak možná pro Vás tu máme zábavu na poslední dva měsíce letošního roku. SAVING THE ROSE, projekt, který byl odložen, aby se vrátil zpět právě teď. Příběh, který napsal život. A o to půjde i v našem online jamu ... Příběh STR se začal psát před více než rokem a kdo neví, může to dohnat zde. Růženku jsme dali dohromady a je jen na Vás, kdo jí vdechne život a rozbuší srdce! I kus železa může žít, i kus železa si zaslouží lásku. 

Tak tohle je ona, naše Růženka. Zachráněna ze šrotu na poslední chvilku. Opravena, učesána  už jen čeká na nového parťáka. Jsi to právě Ty? Právě o tom rozhodnou hlasující v našem ON-LINE JAMU. Pokud si myslíš, že je právě tvůj BMX příběh hoden utkat se o její ruku, pak jsi tady správně ..... 
Aby toho nebylo málo přihodíme do soutěže další ceny jak jinak než od Subrosy. Druhé místo bude odměněno Subrosa Street Railem, třetí získá fešnou bundu Subrosa. A protože budou ty Vánoce, nikdo z vylosovaných 8-mi soutěžících neodejde s prázdnou. Motivace je myslím víc než dost ..  Kdo čte mezi řádky už ví, že soutěžící budeme losovat a jamu se zúčastní pouze 8 šťastných z Vás. Proč? Protože jde o jam, požadavek na počet startujících je tedy logicky násobkem dvou. A protože 16 soutěžících je vzhledem k časovým možnostem příliš, budeme z přihlášených losovat 8, kteří půjdou přímo do čtvrt-finále jamu. Z nich postoupí 4 jež se utkají v semi-finále a tak dále ... klasický pavouk style. 

K pravidlům SAVING THE ROSE ON-LINE JAMU

* O co tady jde? O Vaši kreativitu především .... Jak bylo zmíněno výše jde o příběh, příběh, kde hrajete hlavní roli se svým BMX. Možná Váš životní příběh, možná příběh z minulého víkendu, možná z letošního léta to je fuk. Musí však splňovat níže uvedená kritéria. Je potřeba taky myslet na to, že pokud postoupíte do dalšího kola, musíte mít i tam co nabídnout. Příprava tedy hraje zásadní roli ... 

* maximální délka videa je 1 min. 
* video neobsahuje nepublikovatelné či jinak citlivé záběry

* Máš co nabídnout? Poděl se o svůj příběh a nech Růžence rozproudit krev v žilách. Hledáme pro ni parťáka, se kterým se nebude nudit. Zapoj se! Jak? Stačí vyplnit registrační formulář dole na této stránce a odeslat!

* Hned po uzávěrce registrací 6.11. vylosujeme šťastných 8 čtvrt-finalistů, které rozdělíme do 4 battlů po dvou a spustíme Jam dle harmonogramu.

* Svoje videa nahrajete kamkoli na internet (uloz.to, leteckaposta.cz, uschovna.cz, dropbox, atd.) a odkaz nám pošlete mailem na alex@tbb-bike.cz. K odkazu do zprávy napíšete krátký komentář, kde uvedete svoje jméno, odkud jste, název videa a pokud budete mít chuť, můžete přidat i další informace, které byste chtěli vzkázat do světa a nejsou úplně od věci. Vše se počítá. 

* 16.11. zveřejníme všechny soutěžní videa na blogu. Hlasování bude probíhat na našem webu prostřednictvím Google formulářů umístěných do článků se soutěžními videi. Hlasovat může každý čtenář pouze jednou. Neplatného hlasy nebudou do výsledků započítány. Neplatným hlasem se rozumí duplikovaná a nefunkční email adresa. Pevně věřím, že komunita hraje fair-play a nenajde se někdo, kdo bude chtít podvádět. V případě nedodání soutěžního videa do termínu uzávěrky bude soutěžící ze soutěže vyloučen. 

* Vyhrazujeme si právo Jam ukončit či zrušit v případě nenaplnění počtu soutěžících, případně porušení pravidel hlasování. 


REGISTRACE UKONČENA!  7.11. losujeme 8 postupujících do čtvrtfinále. Seznam bude zveřejněn v pondělí 9.11. na blogu!

 

Související články: video subrosa brand saving the rose


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X