SAVING THE ROSE - PART 1Napsal TBB-BIKE | 19.03.2019Jirka Blábol si získal naší podporu už víc než pár let zpět. O tom, že jsme hrdí, jak se jeho ježdění každým dnem posouvá to ale tentokrát nebude. Jsme rádi, že si jednou za čas udělá cestu k nám do TBB-BIKE s tím, že nás navštíví a... no většinou taky potřebuje něco nového na kolo. Všichni víme, že Juraj není "žádný vořezávátko" a svým stylem ježdění dává kolu pořádně zabrat, takže jsme si na to už tak nějak zvykli. Když ale přijel v tenhle letní den minulého roku, přivezl totální šrot. Svoje kolo si občerstvil, šrot nám tu zůstal a... 
...vzali jsme to jako výzvu a řekli si, že tahle růženka do šrotu nepůjde. Věděli jsme, že to nebude úplně zadarmo, ale někdy stačí málo, aby se ze šrotu stala leštěnka. Hned nás napadlo několik způsobů, jak vytvořit tak trochu raritní záležitost a to i s relativně malým rozpočtem. Teď před námi stojí výzva dát kolo dohromady a dostát slova. Sledujte tuhle růženku a průběh její záchrany! SAVING THE ROSE!


Čím jiným začít, než renovací dílů, které jsme označili za šrot. Ve druhém díle zbavíme díly staré barvy, zkontrolujeme sváry a stav dílů, a následně jim dáme nový lak. Už teď se nemůžeme dočkat, co z toho vyleze.

Možná i Vy stojíte právě teď před podobnou výzvou se svým vlastním kolem. Pojďte s námi sledovat, jak se tahle růženka mění a třeba tak nabrat i nějakou inspiraci, jak si poladit svůj povoz. Jaro klepe na dveře!
 

#SAVINGTHEROSE

 

Související články: saving the rose subrosa brand technika


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X