SECRET SPOT X #ČŮRÁCTVÍ - TOUR DE PARKSNapsal Jakub Gregorec | 18.10.2019
Ten, kdo nás zaregistroval minulej rok už náš koncept zná. Vezmeme auta, sbalíme kola a vydáme se na "roadtrip" po skateparcích v Čechách a občas zabrousíme i do našich sousedních zemí. Vloni jsme si dali No Girls Trip, to jsme se hodně inspirovali názvem No Display Trip. Letos jsme se vydali na Tour de Parks, a zase jsme se inspirovali No Display Tripem, tentokrát ale v našich destinacích. Doufáme, že příští rok nám to vyjde, a budeme 100% originální. 

Co byl náš (skoro) originální plán, byla naše snaha rozdat si úkoly, rozdělit se do dvou týmů a ty pak proti sobě plnit. Takovej BMX F.O.T.R. menších rozměrů. Jenže nikdo z nás nepředpokládal, že místo plnění všech ostatních úkolů se všichni upneme na jeden. Nenechat zteplat pivo. Proto jsme se už 3. den ráno ocitli na stavu 103 vypitejch pivek (měli jsme jich 108). Na druhou stranu z toho, co začalo jako naivní koncept odsouzenej k záhubě, skončilo jako super oživení videa formou několika vtipnejch klipů. 

My doufáme, že zkouknete celý video a třeba se příští rok vydáte s kámošema taky na nějakej takovej roadtrip plnej ježdění, alkoholu a poznávání novejch míst. My totiž jo.  

 
Video: Jakub Gregorec
Foto: Michal Chalupa & Jakub Gregorec

Související články: trip video


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X