ŠÍLENÁ ZAHRADA TREYE JONESENapsal Šimon Čechura | 03.05.2019

Zahradu svého domu na Floridě má Trey Jones upravenou pro maximum zábavy a co ho baví, je stavět ty nejšílenější překážky k ježdění a následně se na nich pokoušet nezabít. Trey to přežil a svým ježděním spíš zabil svou zahradu. Video vzniklo v průběhu času, který strávil na návštěvě u Treye parťák Mark Burnett. Právě Mark se postaral o natočení i sestříhání tohoto videa a jako jediný projel prototyp vortexu!! 


Ve videu dojde k velkému množství triků, které by vás jen stěží napadli. Celé video je natočené po setmění a ukazuje Treyovo unikátní ježdění na těch nejšílenějších, vlastníma rukama postevených překážkách. Dojde také na guest clipy od Treyova bráchy Jabe Jonese, který při pokusu projet vortex málem umřel. Před kamerou se objeví i Mark Burnett a Matt Ray.

 

Na Treyovu zahradu se podíval i Jiří Blábol v průběhu svého pobytu na Floridě. Ptal jsem se ho, co mi k tomu řekne. Tady to ve volném překladu je.
 

"Je to tam uplně přehnaný jooo, překážky hodně topovka. 
Prostě frýstajl jako svině, zatáčky, wallrajdy, Jesco tam běhal a tak."


R.I.P. Jesco Jones

 

 

Související produkty: the shadow conspiracy subrosa


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X