SIMPLE SESSION 2019Napsal Šimon Čechura | 01.02.2019Simple Session je už tradičním contestem, který nás všechny vždycky pořádně rozpálí a to navzdory tomu, že se koná uprostřed zimy. Jde navíc o ideální záminku, proč strávit víkend v teple domova při sledování živého přenosu. A pokud by snad někdo samou zimou zapomněl, že je BMX jeho životní vášní, tohle mu to zaručeně připomene. A tento rok, po dlouhých letech bez české účasti, je na Simple Session jeden z nás, všem dobře známý Jiří Blábol. Vím, že si to Jiří užívá a jako bonus si přeju, abychom ho viděli v neděli ve finále.

 Společně s partou přátel se v neděli sejdeme v TBB-BIKE House,
dáme si pívo při sledování živého přenosu a zveme i tebe.
Nedělní BMX program začíná v 15:00, vidíme se?

 

Ačkoliv je Simple Session blízko hranice 20ti let od prvního ročníku, pointa je stále stejná. Zvětšovat povědomí o BMX a skateboardingu v Estonsku i ve světě, stmelovat komunitu a hlavně si to pořádně užívat. Od začátků uplynula už slušná doba a samotný event i naše odvětví urazilo dlouhou cestu. Simple Session za ty roky hostila naprostou většinu významných jmen z BMX a jinak tomu není ani letos. Alex Hiam, Bruno Hoffmann, Courage Adams, Daniel Dhers, Alex Nikulin, Mark Burnett, Jiří Blábol, to je jen pár jmen, které se letos objeví na Simple Session a to už tento víkend. Nikde se mi nepodařilo dohledat informace o sobotním přímém přenosu, ale neděle to jistí.

 

LIVE STREAM ČEKEJTE NA REDBULL.TV ZDE

 V Tallinu je o hodinu více než u nás, od časů si odečtěte jednu hodinu.

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X