SOSH URBAN MOTION 2017Napsal Šimon Čechura | 29.11.2017

Už několik let pořádá partička z Paříže ve spolupráci s francouzským mobilním operátorem Sosh vlastní video contest, kterého se může zúčastnit každý. Vyhlášený je souboj o divoké karty a postup do Paříže, kde se pak vítězové pomyslně utkají s předem vybranými "profesionály". Musím se smát jak to teď zní jako utkání, protože ve skutečnosti jde jednoduše o to natočit co nejlepší video. Celý tenhle contest dost dává smysl a je v souladu s BMX takovým, jak ho vnímám já. Natoč video a leť do Paříže.


Protože je to videocontest, zúčastňují se dvojice rider/filmer. Už si přesně nepamatuju jak tomu bylo v minulých letech, ale letos byli vybrání čtyři dvojice všem dobře známých jezdců spolu s filmery. K tomu hodili pořadatelé do placu tři divoké karty. Jednu pouze pro Francii, jednu pro celou Evropu a třetí pro zbytek světa. Souboj o divoké karty probíhá na Instagramu, každá dvojice má za úkol natočit to nejlepší minutové video a čekat na lajky a verdikt poroty. Nás nejvíc zajímala evropská karta, protože pro tu si šly hned dvě dvojice z naší malé republiky. Jirka Brambry se spojil s Tomem Cardou a nutno říct, že byli hodně blízko!! Co do počtu lajků měli snad vůbec nejvíc, ale porota nakonec vybrala německou dvojku Robin Kahfi/Jan Mihaly. Druhá dvojka je Kuba Jůza s Luďkem Sedlářem. Kuba se nezúčastnil poprvý a jeho entry pro tenhle rok byla zase o kus dál. Props oběma dvojicím!!
 


Vítězové divokých karet jedou do Paříže natáčet do hlavního contestu spolu s PRO ridery kterými tenhle rok byli Bruno Hoffmann, Ty Fernangel, Joris Coulomb a Julian Molina. Protože je hlavní partner Sosh mobilní operátor, dává smysl a navíc kouzlo jednotlivým editům, že se vše natáčí na nejnovější Iphony. Videa jsou tak důkazem, že pro natočení kvalitního editu nepotřebujete 4K kamery, ale postačí Vám už i současný telefon. Abych nezapomněl tak světovou wildcard dostal Demarcus Paul a za Francii šel do hry Emeric Michon. Zmiňuju jezdce, ale že ne poprvé vyhrála dvojka obsahující Richarda Forneho je důkazem, že filmer v tomhle contestu rozhodně není v pozadí. Jsem hrozně rád, že se v BMX najdou tak talentovaní lidé jakým Rich je, kteří jsou schopni přenést krásu BMX do v tomhle případě pohyblivých snímků. Teď už si dejte všech 7 editů.

 

Související články: video street bmx lifestyle


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X