SOUTĚŽ: TBB-BIKE 4 EVERYTHINGNapsal Martin Hoza | 12.04.2017

Abychom Vás také zapojili do tvorby obsahu TBB blogu, vymysleli jsme pro Vás jednoduchou soutěž. Budete potřebovat v podstatě jen kolo a telefon, případně zrcadlovku, kameru nebo cokoli se záznamem pohyblivých obrázků. Název TBB-BIKE 4 EVERYTHING není náhoda. Budeme po Vás chtít čtyři triky na různých překážkách, takže nepůjde jenom o grindy nebo polety, ale bude to rozmanitější. Hold poslední dobou trošku postrádáme u riderů všestrannost, tak ji zkusíme trošku podpořit!

Každá hra musí mít svoje povidla, tedy pravidla…

Musíte natočit čtyři triky/kombinace a to podle následujícího scénáře:

1) Liptrick na plošince nebo hraně rádiusu (pokud nemáte nikde v blízkém okolí dobrý rádius s plošinkou, budeme tolerovat i bank). Například fufanu, footjamy, báro do tapu, downwhipa do disasteru a podobně.

2) Polet (=trik ve vzduchu) přes překážku s rádiusovým odrazem. Takže cokoli přes funbox, spinu, roh, hip, bouli, hliněnou lavici, big air v Bástru a tak dále. Důležité je slovo PŘES, to znamená ne na plošinu ani na hranu dopadu, ale pěkně čistě do dopadu, ať už je jakýkoli.

3) Věc na bedně nebo na zábradlí. Nemusí to být nutně grind - manuálky a podobné nehoblující věci se taky počítají. Nebojte, myslíme i na lidi bez pegů J

4) Cokoli podle vašeho vlastního výběru. Berte to jako takového „žolíka“, kde můžete ukázat něco netradičního, kreativního, něco, co Vás momentálně nejvíc baví… Prostě cokoli!

 

Ilustrační promo vidko pro Vaši představu. Pošlete klipy a se střihem si už poradíme my!

 

Jakým způsobem se zapojit do soutěže respektive jak dostat záběry k nám?

Svoje záběry nahrajete kamkoli na internet (uloz.to, leteckaposta.cz, uschovna.cz, dropbox, atd.) a odkaz nám pošlete do zprávy na facebook TBB-BIKE. K odkazu do zprávy napíšete krátký komentář, kde uvedete svoje jméno, odkud jste, kde jste natáčeli a pokud budete mít chuť, můžete přidat i další informace, které byste chtěli vzkázat do světa a nejsou úplně od věci (věk, jak dlouho jezdíte, pozdrav homies nebo rodině, atd.).

Jestli se nestydíte, můžete ze sebe všechny tyhle informace vysypat rovnou do samostatného záběru, který nám pošlete spolu se čtyřmi požadovanými triky, je to na Vás. Pokud máte problém s uploadem na internet, pošlete nám klidně klipy spolu s úvodním komentářem rovnou do zprávy, ztratíme tak ale kvalitu pořízených záběrů, což není úplně ideální.

Jak bude soutěž probíhat a jaké bude hodnocení?

Už ode dneška můžete posílat záběry. Do konce dubna se však nebude na TBB blogu nic dít a první soutěžní video zveřejníme na webu v pátek 5. května. Od této chvíle bude každý pátek maximálně až do poloviny září (v závislosti na účasti) patřit soutěžním videům TBB-BIKE 4 EVERYTHING. Maximálně se tedy může soutěže zúčastnit dvacet lidí (aby proběhlo pět soutěžních kol o čtyřech videích). Pokud bude kapacita vyčerpána, budeme Vás informovat a přísun klipů zastavíme.

Následně bude probíhat jakési měsíční vyhodnocení takto - po uveřejnění každých čtyř videí necháme trošku doznít „lajkování“ a první středu po posledním (čtvrtém) videu bude vyhlášen vítěz měsíčního kola. Vítěz = nejvyšší počet liků, které budou u článků se soutěžním videem (soutěž bude probíhat na českém i mezinárodním webu, rozhodne tedy součet z obou webů!; liky/disliky u videa na TBB youtube kanálu nemají na výsledek vliv).

Abychom to trošku okořenili, budou na konci září vybráni ještě dva „absolutní vítězivé“. První absolutní vítěz bude člověk s celkově nejvyšším počtem liků a druhého absolutního vítěze vybere podle svého uvážení TBB crew.

 

Komu by se nehodila sleva na nějaké nové, vyvoněné komponenty?!

 

O co se bude soutěžit?

Vítěz měsíčního kola: Slevový kupon v hodnotě 500 Kč na nákup v TBB shopu + 1 ks oblečení z TBB kolekce dle vlastního výběru.

Absolutní vítěz: Slevový kupon v hodnotě 2 000 Kč na nákup v TBB shopu + 1 ks oblečení z TBB kolekce dle vlastního výběru

Rychlá sumace na závěr…

Pošlete čtyři triky/kombinace a úvodní komentář do facebookové zprávy na účet TBB-BIKE. Každý pátek od 5. května uveřejníme jedno soutěžní vidko. Po každém čtvrtém soutěžním videu bude vyhlášen měsíční vítěz. Na konci soutěže navíc vybereme dva absolutní vítěze. Pokud to ještě není jasné, nebojte se zeptat se v komentáři a vše si ujasníme.

Všechno podstatné už víte, nezbývá, než popřát hodně zdaru! Věříme, že se Vás zapojí co nejvíce, ono totiž dva a půl tisíce nenajdete jen tak někde ležet na zemi… Těšíme se na Vaše záběry! Mír a lásku!

 

Související články: tbb-bike 4 everything


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X