STR ON-LINE JAM - QUARTERFINAL - Q1 - LINEK VS JALŮVKOVÁNapsal TBB-BIKE | 16.11.2020

Na úvod dovolte pár vět k pravidlům a hlasování. 

1. Hlasovat můžete přes hlasovací formulář Google dole na stránce pod soutěžními videi. Hlasovat tímto způsobem může ten, kdo je přihlášený pod svým google účtem. 

2. Nemáš google účet? Nevadí, dej palec přímo u videa na Youtube. 

3. 30 hlasů má pro jedno video z každého battlu k dispozici Jirka Blábol, coby majitel šrotu, ze kterého se Růženka rodila.

4. 30 hlasů přidělí jednomu videu z každého battlu TBB-BIKE. 

Jak to tedy bude?

Google formulář + palce You Tube + 30 hlasů Jirky + 30 hlasů TBB-BIKE sečteme a vyhlásíme vítěze battlu.

Hlasovat můžete do pátku 20.11. 24:00. V tento okamžik sečteme palce na YT a vypneme hlasovací formuláře. Tak to je asi vše ... držíme palce všem soutěžícím a teď už si představíme příběhy tohoto Q1 battlu.


TADEÁŠ LINEK - SELFTAPE

Posílám odkaz na soutěžní video. Název videa je Selftape, a vychází z toho že celý video je v mojí režii. Natočil jsem ho u nás v našem DIY koupáku, který byl nedávno prezentován u vás na webu.  Video ukazuje zjednodušený příběh, jak to na takovým DIY spotu chodí. Celá ta práce se nám vyplácí, zvlášť v téhle podivné době, a my si tohoto spotu vážíme víc a víc. Je vidět, že k tomu, aby si člověk zajezdil a posouval se dál, nepotřebuje nový skatepark, stačí pár palet a nějaká překližka. Důležitý je chtít a nevymlouvat se, že má někdo lepší podmínky. 
 

 


KAČKA JALŮVKOVÁ - NENÍ MALÝCH CÍLŮ

Ahoj, jmenuji se Kačka Jalůvková a pocházím z Horní Bečvy (dočasně v Praze). Cesta k cíli není vždy jednoduchá a taky se vždy nevleze do jedné minuty. To ale rozhodně neznamená, že nestojí za to ji jít.
 

 

 

 

Související články: video subrosa brand saving the rose


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X