STR ON-LINE JAM - QUARTERFINAL - Q3 - HRSTKA VS BLAHONapsal TBB-BIKE | 16.11.2020

Na úvod dovolte pár vět k pravidlům a hlasování. 

1. Hlasovat můžete přes hlasovací formulář Google dole na stránce pod soutěžními videi. Hlasovat tímto způsobem může ten, kdo je přihlášený pod svým google účtem. 

2. Nemáš google účet? Nevadí, dej palec přímo u videa na Youtube. 

3. 30 hlasů má pro jedno video z každého battlu k dispozici Jirka Blábol, coby majitel šrotu, ze kterého se Růženka rodila.

4. 30 hlasů přidělí jednomu videu z každého battlu TBB-BIKE. 

Jak to tedy bude?

Google formulář + palce You Tube + 30 hlasů Jirky + 30 hlasů TBB-BIKE sečteme a vyhlásíme vítěze battlu.

Hlasovat můžete do pátku 20.11. 24:00. V tento okamžik sečteme palce na YT a vypneme hlasovací formuláře. Tak to je asi vše ... držíme palce všem soutěžícím a teď už si představíme příběhy tohoto Q3 battlu.


DAN HRSTKA - EDIT DO ČTVRTFINÁLE

Zdravím, jmenuji se Dan Hrstka. Jsem z Morkovic a jsem rád že sem postoupil do čtvrtfinále. Chtěl bych podotknout že v Morkovicích není skatepark pouze nám udělali místo a dali tam dva rádiusy, takže mé triky nejsou tak dobré.. Video má název "edit do čtvrtfinále". Děkuji a budu doufat že porazím svého soupeře :).
 

 

TOMÁŠ BLAHO - LV/Supreme CUSTOM BMX

Cauko, posielam video do ON LINE JAMU "SAVING THE ROSE". Je to moj LV/Supreme bikecheck, kde vam v kratkosti opisem ako som vytvoril moj CUSTOM rám a plus zopár klipov z jazdenia. Myslim si ze toto video je spravna volba do tohto online jamu. 
 

 

 

 

Související články: video subrosa brand saving the rose


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X