STR ON-LINE JAM - QUARTERFINAL - Q4 - CENKOV VS KOPECKÝNapsal TBB-BIKE | 16.11.2020

Na úvod dovolte pár vět k pravidlům a hlasování. 

1. Hlasovat můžete přes hlasovací formulář Google dole na stránce pod soutěžními videi. Hlasovat tímto způsobem může ten, kdo je přihlášený pod svým google účtem. 

2. Nemáš google účet? Nevadí, dej palec přímo u videa na Youtube. 

3. 30 hlasů má pro jedno video z každého battlu k dispozici Jirka Blábol, coby majitel šrotu, ze kterého se Růženka rodila.

4. 30 hlasů přidělí jednomu videu z každého battlu TBB-BIKE. 

Jak to tedy bude?

Google formulář + palce You Tube + 30 hlasů Jirky + 30 hlasů TBB-BIKE sečteme a vyhlásíme vítěze battlu.

Hlasovat můžete do pátku 20.11. 24:00. V tento okamžik sečteme palce na YT a vypneme hlasovací formuláře. Tak to je asi vše ... držíme palce všem soutěžícím a teď už si představíme příběhy tohoto Q4 battlu.

ŠIMON CENKOV - DEDICATION

Zdravím, zasielam video "Dedication" do štvrťfinálového kola Saving the Rose Jamu. Šťastie mi tento týždeň neprialo a kvôli zranenej ruke a nepriaznivému počasiu som nenatočil čerstvé clips. Vďaka svojim homies som však získal staršie zábery, ktoré poslúžili ako podklad pre celkové "dielo" ak to tak môžeme nazvať haha. Nakľko je mimo BMX môj druhý koníček DJing o celú audiostopu som sa postaral sám. Ďakujem TBB-bike za možnosť zapojiť sa do Jamu, dúfam že video zabaví.
 

 

MAX KOPECKÝ - GOOD LUCK VŠEM

Zdravím, jmenuji se Max Kopecký a toto je moje minutové video do online jamu Saving The Rose. Je mi 22 let, pocházím z Chebu, z města kde nemáme ani skatepark a před měsícem jsem se přestěhoval do Prahy kvůli podmínkám BMX. Praha je CRAZY, hromada skateparků, spotů a riderů prostě můj splněný sen!! Na BMX kole jezdím už 9 rokem a každým dnem mě to baví víc a víc. Těším se na jam a good luck všem.
 

 

 

 

Související články: video subrosa brand saving the rose


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X