STREET JAMMIN 2017 - BUKUREŠŤ INFONapsal Tomáš Carda | 06.09.2017

Street Jammin 2017 se blíží do zdráného konce a před námi je poslední zastávka v rumunské Bukurešti. Na tuhle zastávku se celá parta od začátku maximálně těší, protože je skvělou záminkou navštívit poměrně netradiční destinaci. Rumunsko jsme ale zvolili hlavně proto, že z něj pochází náš team rider Raul Jula a tak se díky tomuto spojení snažíme o posílení BMX scény v této zemi. Co na nás ale v Rumunsku čekat to nikdo neví. Jedno je ale jisté: o vymazlené spoty a našlapanou BMX atmosféru rozhodně nebude nouze. Tak neváhejte! Pokud máte prostor vyrazit příští víkend do Bukurešti, budeme tam na Vás čekat!

 

„ČTVRTÉ KOLO STREET JAMMIN 2017 16. 9. V BUKUREŠTI“

Raul Jula vyrazil minulý týden do hlavního města Rumunska Bukurešti připravit trasu na tuto třetí zastávku Street Jammin 2017 a nakonec vznikl výběr spotů, který určitě stojí za to. Bukurešť nabízí spíše ledge spoty a schody ale dojde i na nějaké ty raily, takže si zajezdí opravdu všichni. 

„CASH FOR TRICKS - 1000 RON“

Sraz 4. zastávky je naplánován na 12:00 v Parcul Bibescu - Strada Bibescu Vodă 2. Z místa srazu se poté vydáme skrz město na jednotlivé spoty. Neváhejte a rovnou si rezervujte víkend 16. - 17. září pro poslední zastávku Street Jammin 2017. Tak co? Třetí zastávka v Krakowě byla zatím nejsilnější zastávkou vůbec. Překoná Rumunsko očekávání? Kolik asi přijede riderů a jak celá akce dopadne? To je jen na Vás!

Více info se průběžně dozvíte na facebook události této akce.

Meeting spot - Parcul BibescuZpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X