STREET JAMMIN 2017 - KRAKOW INFONapsal Tomáš Carda | 03.08.2017

První dvě zastávky Street Jammin 2017 jsou za námi a obě dopadly maximálním úspěchem. Tím se naše série dostává do druhé poloviny a nyní nás čekají dvě zastávky v ne uplně tradičních destinacích. Další na řadu přichází polský Krakow, který je se svojím rovinatým terénem nejen ideální pro kola ale je také plný spotů a co víc je to město s jedním z nejdivočejších nočních životů v Evropě, takže o pořádnou afterpárty rozhodně nebude nouze.

 

„TŘETÍ KOLO STREET JAMMIN 2017 2. 9. V KRAKOWĚ“

TBB-BIKE parta vyrazila minulý víkend do Krakowa připravit trasu na tuto třetí zastávku Street Jammin 2017 a nakonec vznikl výběr spotů, který určitě stojí za to. Od jednodušších spotů bude postupně celý den gradovat k větším a náročnějším spotům a bude to rozhodně pořádná podívaná.

„CASH FOR TRICKS - 1000 PLN + STREETLIFE MERCHANDISE“

Sraz 3. zastávky je naplánován na 11:00 před krakovským muzeem. Odtud se poté vydáme skrz město na jednotlivé spoty. Neváhejte a rovnou si rezervujte první víkend v září pro třetí zastávku Street Jammin 2017. Tak co? Překoná Polsko Košice a Prahu v počtu riderů v ulicích?

Více info se průběžně dozvíte na facebook události této akce.Související články: street


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X