SUBROSA - KOMPLETNÍ KOLA 2017Napsal Šimon Čechura | 02.11.2016

Sezona se už s jistotou přechýlila do své klidnější polohy, což znamená zimu za okny a brzy třeba i sněhové vločky. S přípravou na novou sezonu, je určitě na místě poohlédnout se po novém povozu. Ještě před Vánoci pro Vás tak naskladníme vybrané modely z řad WeThePeople, United a Subrosa kompletních kol. Dnes se podíváme na právě naskladňovanou nálož kol od Subrosa brand.

Subrosa nedávno oslavila 10 let pod růží, neboli 10 let existence značky. Značka ale využívá nejen 10 let zkušeností, využívá zkušeností získaných ještě před vznikem. Vznikla totiž velkou zásluhou Rona Bonera, člověka dlouho vedoucího značky jako TheShadowConspiracy, nebo UGP. Právě Ron společně s Ryanem Sherem, jezdcem a člověkem nadšeným pro BMX, upekli značku Subrosa, s cílem dělat kvalitní kola, a šířit skrz brand BMX lifestyle. Ještě teď si pamatuji začátky značky, první rámy a jejich crew californských floutků tvořících tvář značky. Nyní Vám však přináší kompletní kola pro rok 2017, jak jinak, než dotaženější než dřív.

Subrosa kompletní kola, jsou tvořena komponenty od značek Subrosa, Shadow a Rant. Značka Rant jsou komponenty tvořené vývojářským teamem Subrosa, s cílem dosáhnout příznivé ceny a tím i možnosti osadit je na kompletní kola. V Rant se řídí heslem "Víc ježdění za míň prachů". Snahou je dělat odolné komponenty se skvělým vzhledem, které pořídíte za rozumnou cenu.

Na další straně, se už podíváme konkrétněji na kola, která právě čekají na naskladnění. Výběr obsahuje jak kola pro nejmenší, tak ty nejlepší komplety připomínající spíš custom kola. Z modelové nabídky si vybere každý, díky pestrosti velikostí. Pro nejmenší jsou kola skvěle velikostně sladěná a svou konstrukcí totožnou s většími koly, vydrží všechny první pokusy o triky. Pro pokročilejší jezdce se zase najdou kola nesoucí stopu zásahu jezdců z PRO teamu, jako je Simone Barraco, nebo Lahsaan Kobza. U těchto kol - kol pro pokročilé, je navíc skvělá příležitost koupit si kolo s řetězem na levé straně (Simone Barraco), a díky tomu mít tak kolo přizpůsobené grindování na pravou stranu. Kola zkrátka a jednoduše reagují na potřeby jezdců, ať už začínají, nebo už jezdí svým stylem pár let.

1
Související produkty: subrosa
Související články: začátečníci technika subrosa brand


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X