SUBROSA QUARANTEAM VOL. IIINapsal TBB-BIKE | 06.01.2021


Subrosa vydala poslední díl projektu Quaranteam s číslovkou 3. Jak píše Ryan, nikdo nečekal že bude tento projekt na pokračování, přesto vychází třetí díl. Pandemie zastavila cestování a tak jak se zdá, je toto jedinou možností, jak vidět Subrosa Crew ze všech možných koutů světa hezky pohromadě. Nechybí samozřejmě ani záběry Jirky Blábola!  Ze všech dílů tohoto projektu je tento díl největší a uvidíš jména jako Simone Barraco, Matt Ray, Mark Burnett, Antonio Marotta, Bjarki Hardarson, Daichi , Teshigahara, Emile Bouwman, Filip Kosmidis Francisco Jimenez, Jake Rutkowitz, Janis Bauska, Jiri Blabol, Jose Cedano, Juani Zurita, Kevin Robinson Jr Lewis Colascione & Miguel Smajli. Střihu se tentokrát ujal Ryan Sher.


Pro připomenutí, druhý díl projektu Quaranteam byl prezentován v průběhu léta 2019. Záběry dal dohromady opět Chadwick a ve videu se mihne slušná skvadra team mates Subrosa Simone Barraco, Joris Coulomb, Mark Burnett, Rim Nakamura, Lewis Colascione, Louis Otto, Juani Zurita, Bjarki Hardarson, Daichi Teshigahara, Mo Nussbaumer, Miguel Smajli, Emile Bouwman, and Janis Bauska! A konečně první díl dostal prostor i u nás na blogu, připomenout si ho můžeš ZDE.

Související produkty: subrosa
Související články: subrosa brand jirka blabol


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X