SUMMER BMX CAMP - POZVÁNKA - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTANapsal Hudy | 30.06.2020Rádi bychom Vás pozvali na sedmidenní výcvikový kurz s názvem „SUMMER BMX CAMP“. Tento camp je určen jak pro začínající, tak pokročilé jezdce na kolech BMX bez rozdílu věku. Camp se bude konat v příjemné lokalitě Chomutova ve dnech 13. - 19.7. 2020.

Program bude probíhat v několika přilehlých lokalitách (Skate-park Kamenný vrch, Skate-park Ostrov Nad Ohří, kde je i tréninkový skok do molitanu a jiné).   O výuku Vašich budoucích šampionů se postará tým zkušených jezdců s mnohaletými zkušenostmi, které získali jak při závodní kariéře, tak při pořádání campů, workshopů a televizních show. 

Těšit se můžete na (Zdenda „PEJDA“Pešek,  Tomáš Řanda, Jakub Jůza, Ondřej Hudec, Martin Mašek, Martin Tichý, Martin Svoboda, Jiří Blábol). Naštěstí BMX camp není jen o ježdění na kole, proto je pro účastníky připraven bohatý doprovodný program plný nejrůznějších soutěží o hodnotné ceny, interaktivní zábava zaměřená na rozvoj dovedností a spousta výletů zahrnujících návštěvu aqua parku.

Neváhejte a ještě se registrujte na: jedunacamp@sbmx.eu
Veškeré informace o kempu najdeš na webu.

Malá ochutnávka z loňského ročníku ....
 

Související články: bmx camp


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X