TBB-BIKE 4 EVERYTHING: VYHLÁŠENÍ 3. KOLANapsal Martin Hoza | 01.08.2017

Nezdá se to, ale zase uběhlo pár prosluněných týdnů a je potřeba vyhlásit vítěze třetího soutěžního kola! Šmytec, šlus, julius, kaniec filma, the end... Vítězem a také prozatimním leaderem statistiky je slovenský homie Radko Václav!

Posílám pět a pěst Radkovi a taky props všem dalším zúčastněným! Radko nakonec získal v součtu prozatím rekordních 249 palců!!! S úctyhodným výsledkem skončil taky skoro táborský Honza Kazda200 x palec hore. Velký slaměný klobouk dolů boyz!

Otázka zní, co s celkovým vyhlášením a poukazy za rovné 2 000 Kč?! Dáme tomu ještě dva týdny navíc, abyste si mohli pěkně projít všechny soutěžící a doplnit lajkovačky. Jestli si ze mě nedělá kalendář srandu, tak finální vyhlášení soutěže bude v půlce měsíce, tedy ve středu 16. srpna!

Připomínám, že Radko od nás získává poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč a k tomu triko z TBB kolekce dle svého gusta. Mega gratulace SVK killovi ještě jednou! Každou chvíli od nás čekej message na sociálních sítích, bratku... Zatím vybírej něco na sebe!

Teď si vychutnejte ještě jednou Radkovo vidko a vyražte k vodě nebo strčte hlavu do lednice. Mějte se nejlíp, fellaz!

Související články: tbb-bike 4 everything


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X