TBB-BIKE - NÁHRADNÍ DÍLY 2017Napsal Tomáš Carda | 09.02.2017

Pokud prolézáte naší nabídku komponentů či sledujte dění okolo nás, určitě víte, že již dlouhou dobu nabízíme cenově dostupné náhradní díly pod naším jménem. Chceme tak vyhovět všem riderům, kteří chtějí ušetřit nějakou tu korunu a nepotřebují mít značková hlavová složení či jiný podobný spotřební materiál.

Pro rok 2017 se naše nabídka znovu rozrostla a je tedy zase větší prostor, kde můžete ušetřit či kde vám můžeme pomoci s opravou komponentů. Klasicky naleznete v naší nabídce TBB-BIKE hardwaru hlavová a středová složení všech běžných rozměrů a tento sortiment ložisek jsme nyní doplnily i o náhradní kusy ložisek všech možných rozměrů. Pokud tedy potřebujete vyměnit ložisko ve středu, hlavě či nábojích určitě zamiřte do příslušné sekce náhradních dílů.

Samozřejmostí v našem sortimentu jsou také niple a dráty, které máme také ve většině používaných délkách. Dále pak můžete vybírat z cenově dostupných sedlovek, půlčlánkových řetězů a nechybí ani pásky do ráfků, které brání proti propíchnutí duše konci drátů a koncovky, které do nabídky přibyly minulý rok. Z našich signature produků nesmím zapomenout na The Belly Button hubguard, který je stále velmi univerzální guard s dlouhou životností.Nezapomněli jsme ani na ridery s brzdou, kteří naleznou různý drobný hardware pro brzdu, základní sadu s twisterem či brzdové gelové špalky. V neposlední řadě si pak můžete vybrat z velkého množství náhradních šroubků a matek a pomoci si tak s opravou svého kola. Pro rychlé opravy navíc poslouží nový SAFETY BOX, tedy modernizovaná podoba lepení, kde naleznete montpáky, pořádnou tubu s lepidlem a velké záplaty, které si poradí i pořádně velkými dírami po proražení.

Celou naší nabídku si můžete prohlédnout na našem e-shopu v sekci našich komponentů TBB-BIKE.Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X