TBB-BIKE TALKS - NA TYHLE VIDEA NIKDY NEZAPOMENEMENapsal Šimon Čechura | 11.03.2019

 

@simon_cechura - "Starobahno fakt není nejlepší pivo. Kdyby náhodou, dobrý je jedině zadarmo. :-D Hodně dobře si pamatuju premiéru na závěr Street Jammin'. :-D Akorát to vůbec nebylo video "Above Below", ale video "What Could Go Wrong" od Shadow. :-DDD Na Above Below jsme asi koukali s Tomem v obýváku."

@tomascarda - "Rider z videa "That's What's Up" se fakt nejmenuje Anthony Watkinson. Byl to Mike Vockenson."

Pro tentokrát jsme si vzali jedno z nejsilnějších témat pro většinu z nás, a to jsou videa na kterých jsme vyrostli, nebo nás jinak zásadně ovlivnili. Právě ta mají často zásadní vliv na jezdecký styl každého z nás a naší vášeň pro BMX. Seznam by mohl být téměř nekonečný, ale tohle nás napadlo z první.

Animal "Can I Eat" by měl znát prostě každý. Cardič nemohl nezmínit Lotek Mixtape, který ovlivnil celou generaci stejně jako éra V-Club. Mě zásadně ovlivnilo video Cult "Let'em talk" a následující "The Trip" DVD, na tom jsme se víc než shodli. DEADLINE, k tomu není třeba slov. Video století, hehe. Tom nezapomněl ani na Markit partu, která to svým "Zero" videem neméně zabila. Nejnovějším počinem (2015), který mě hodně zasáhl, byl projekt "Above Below". Jako bonus Tom zmiňuje australské video "That's What's Up", které není k nalezení nikde na internetu, což ale nic nemění na jeho kvalitě. Chcete to vidět?! 


TBB-BIKE TALKS - Záměrem série Talks je pobavit se o aktuálních tématech spojených s BMX, a to nejen ze světa komponentů a chodu našeho obchodu, ale také všeho co nás zajímá. Co zajímá vás?
 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X