THANK YOU #BRNOFORNIA - TRAILERNapsal Martin Hoza | 18.01.2018

Většina z nás si uvědomuje, že BMX není jenom o ježdění na kole. Kluci trailsoví mají s BMX spojenou pohodu v přírodě, šejpování skoků, grilovačky v lese, ježdění vláčků a další radosti. Ježdění streetu je o hledání spotů, potkávání zvláštních lidí, zažívání bizarních situací, poznávání nové architektury a tak dále a tak dále... BMX zkrátka nabízí širokou škálu přidaných hodnot, kterých je potřeba využít a taky si jich vážit. "THANK YOU #BRNOFORNIA" bude právě o těchto přidaných hodnotách, chcete - li extra darech BMX, které promixujeme s ježděním v matičce Brnofonii!

#THANKYOUBMX

Pro pořádek dodám i něco bližšího - jedná se o menší projekt, který bude natočený pouze v Brně - jako malé poděkování za to, co nám Brno dalo (zážitky, felaz,... ) Mixtape bude hlavně o tom, jak si užíváme a vychutnáváme to, co nám Brno nabízí. Full vidko vyjde v květnu, takže je ještě dost času :-) Všichni jste zváni na pofel v Brně! Dojeďte, dáme pohodu, pojezdíme, něco málo natočíme a užijem si společně #BRNOFORNIA vibes! See ya in the city!

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X