THEBIKEBROS - DRESS IT UPNapsal Šimon Čechura | 15.05.2019

Sezóna je už dávno v plném proudu a to znamená jediný. Jezdí se na výlety, dokonce už probíhají první jarní jamy, nové spoty a parky rostou že se nestačím divit, a tak nějak už se snad všichni probudili ze zimního spánku. Probudili jsme se taky my a 1. máje jsme se vydali na menší tripek. A při té příležitosti jsme oblékli nové oblečení, které vám chceme ukázat. Kdo si pamatuje loňskou kolekci, kousky mu asi budou povědomé, ale... má to svěží look.

Vyrážíme z Brna, cestou nabíráme Pejdu a míříme si to na první spot. V Kolíně vyrostl na místě původního parku nový, dřevěný park, kterému dominuje bazén slušných rozměrů. To si žádá kontrolu a za pár nadšeně skládáme kola na pobřeží Labe. S Tomem Cardou hledáme cesty, mapu nemáme a v bowlu se spíš ztrácíme, zatímco Pejda ví. Není tu poprvé a je to jeho teritorium. Tom cvaká pózy i jezdecký fotky a čas je neúprosnej... Je dávno po obědě, máme hlad a navíc máme ještě další plány, takže mizíme.
 
Rychlý jídlo a už přijíždíme do Prahy, kde máme sraz s Jurajem a Martinem Šimanem. Potkáváme se na Štvanici i proto, že počasí nevypadá úplně nejlíp. Chvíli trochu poprchává, ale celkem se to drží. Jezdí se Štvanice, vyhlížím si pár míst v okolí, kde fotíme pózy v novém oblečení a užíváme sváteční volné středy. Naši session přerušuje škola skateboardingu a my jsme nuceni park opustit. Proč ne a protože se dělá pěkně, míříme na Stalin.
 

Tady dostáváme hodně vtipný přivítání. Procházíme horní skate plazou a někdo z kluků to kempí na přilehlé zídce. Sotva si sedáme, přichází místní wannabe skate spot owner a hlásí, "nemáte doufám v plánu tu jezdit nebo? nechci se prát". Pejda naprosto nechápe co to je za vtip. a to nejen vzhledem k muší váze dotyčnýho wankstera. Vtipná situace, nicméně kličkování mezi skaters jsme stejně na plánu neměli. Prohodíme pár vět a v pobavení situaci uklidňuju. Dobrá zabedněnost, haha...Stalin je místo s úžasnou atmosférou a tak to pomalu uklidňujeme, užíváme podvečer a kecáme o všem možným. Trochu odpočatí se ještě vracíme na Štvanici, kde stejně máme auta... Proběhne lehká session a loučíme se. Super den za náma, fotky máme a oblečení taky! Nové trika i mikiny najdeš v našem e-shopu! 

 

NOVINKY THEBIKEBROS V NAŠEM E-SHOPU

 

Související produkty: thebikebros


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X