THEBIKEBROS SUMAVA TRIPNapsal Alex Rovný | 10.06.2021

Jak už to tak bývá, vše začalo menšími porodními bolestmi už při plánování, kdy ještě tři dny před odjezdem nebylo jisté, zda a kolik nás vlastně pojede. Čenda byl tentokrát nahrocenej a tak i při představě výletu ve dvou jsem byl pro. Nakonec to nebylo tak špatný a během cesty se k nám několik boys připojilo. 

Start byl naplánovanej na páteční poobědový čas, mno alespoň plán byl. Čendovi v Olmiku ujel vlak, takže se odjezd posunul na čtvrtou. Vyrážíme směr D1 s cílovou destinací Sušice. Místní park vypadá parádně. Hned po příjezdu se setkáváme z druhou půlkou naší party, Martinem Šimanem a Honzou Novákem, který si tentokrát vzal na starosti dokumentaci tripu, díky Honzo. Dorazil nás podpořit ještě Boky, yes Bro! Přesun do parku a do tmy ještě stíháme pár klípků. Na noc parkujeme na krásné vyhlídce u Kaple Anděla Strážce, která nám po ránu upravuje náladu na "stále slunečno". Po snídani míříme zpět do parku dotočit co bylo v plánu. Doráží zajezdit Kuba Spurný, Boky a další místní střelci. Sušice nezklamala, hezký místo, dobrej park a bezva parta. Okolo jedné vyrážíme směr Klatovy. Na cestu se nám začíná mračit, projíždíme slušnou sprškou ale Klatovy vypadají jasně rozjasněné. Parkujeme přímo u parku, to je fajn. Připravuju pro partu oběd a kluci mezitím stěrkujou park. Sluníčko v tom hodně pomáhá a do hoďky máme krásně sucho. Tuša, Kybou, Boky a naše čtyřka. Za nedlouho doráží na otočku Dominik. Jezdí se, točí se, fotí se. Tak jsem si to představoval. Mám z toho bezva pocit a užívám i nemálo nostalgie. Vždyť naproti na bikrosce jsem jezdíval od mala na všemožné závody.  Malinko se tady sekáme a jelikož byl v plánu ještě přejezd do Příbrami měníme maličko plány. Vyjíždíme dost pozdě a míříme na noc k Jardovi Novákovi do BMX Campu. Jsme tady chvilku po desáté. Jarda nám to tady vřele ukazuje a kecáme ještě dlouho do noci. Ráno vstáváme na pohodu hned vedle. Po rozkoukání berou kluci kola a jde se jezdit. Přidává se Jarda, Honza Novák krotí své ambice na učení Flairu .. asistuje mu Martin Mašek, kterej dorazil dát soukromou hodinku jednomu mlaďochovi. Bezva dopoledne, bezva místo, velkej respekt pro Jardu a díky za hezké přijetí. Pokud tě tohle místo dostalo jako nás, neváhej dorazit do Campu na contest, který se koná 26.6. a slibuje zábavnej program!Naše cesta nekončí a mi vyrážíme dál. Odpoledne stíháme navštívit park v Příbrami. Počasí nás ale zkouší dál a tak opět vytahujeme stěrky! Tohle jste vychytali Martine! Po delším čekání nakonec sluníčko žene mraky pryč a nám se daří nějakej ten záběr natočit. Je pozdě odpoledne a s Čendou máme před sebou cestu zpět do Brna. D1 naštěstí jede. Už je dost pozdě takže Michal zůstává na noc. Na balkóně dáváme ještě nějaký pivko a hodnotíme vejlet. Dobré to bylo, snad brzo zas a v kompletní sestavě! 
 


Video by: Honza Novák @honza_novakk

Související články: thebikebros trip


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X