UNITED BMX - KOMPLETNÍ KOLA 2017Napsal Šimon Čechura | 13.12.2016

Už před pár dny se zaplnili poslední místa ve skladu novými modely kompletních kol United. Je tak na čase, podrobněji se seznámit s dostupnými koly. Ať už se jedná o nejmenší nadšence pro jízdu na kole s výškou okolo metru, nebo ostřílené borce hledající skvělé kolo, v United nabídce se najde něco pro všechny. 

 

 

UNITED 2017 RECRUIT 16"

Kolo navržené pro všechny nejmenší darebáky s výškou ideálně mezi 90 a 120 centimetry. Při vývoji se krom základních požadavků na jízdní vlastnosti kola, kladl důraz také na výslednou váhu kola. To by tak mělo přispět k vytěžení maximálního množství zábavy z jízdy na tomto kole. Kolo se ve všech základních složkách podobá kolům dvaceti palcovým. Nemůže tak chybět top-load představec, kazetový náboj s 9t praporkem, nebo 3-dílné kliky. Věříme, že tohle kolo chytne a nepustí.

celá specifikace
UNITED 2017 RECRUIT 18"

Osmnáctka je jen další velikostí, vyhovující začátečníkům menšího vzrůstu. Ať už se jedná o nástupce 16", nebo tvoje první kolo, věříme že z tohoto kola nebudeš chtít slézt. Vše bylo navrženo tak, aby vyhovělo požadavkům začátečníka, což znamená jedině solidní nálož komponentů jako kazetový náboj se čtyřmi praporky, střed na zapouzdřených ložiscích, 3-dílné kliky, nebo převod 25-9t.

celá specifikaceUNITED 2017 RECRUIT JR 20"

Tohle je tvoje první BMX kolo tak, jak ho vidí v United. S délkou rámu 20" bude vyhovovat všem začátečníků s výškou kolem 150cm. Vše co by mělo tvoje první kolo mít, tady najdeš. I my jsme zvědaví, jestli tě ježdění chytne. Tak co? Nechybí kazetový náboj, 3-dílné kliky v délce 165mm, United pláště, nebo řidítka vysoká 8,25" posazená na top-load představci.

celá specifikace


 

UNITED 2017 SUPREME 20,25"

Není nad to, když se vše točí na zapouzdřených ložiskách. A právě o to jde u modelu Supreme, mířící na všechny mírně pokročilé ridery menšího vzrůstu. Takže ještě jednou, průmysly všude, 3 dílné kliky, 25-9t převod, 9" řidítka, United pláště... To a mnohem víc se ti postará o dostatek zábavy. Zabaleno do dechberoucího chromu.

celá specifikace


UNITED 2017 MARTINEZ EXPERT FC

Tohle kolo reprezentuje vše, co má Corey na svém BMX rád. Ideání nástroj na všechny základy ježdění na streetu i jinde. Nechybí freecoaster, řidítka v Coreyho oblíbené výšce 8,85", zapouzdřená ložiska všude, United Direct pláště, Pivotal sedlo, nebo hodně vydařený top-load představec. Co na téhle geometrii předvádí Corey Martinez už víš, a co zvládneš ty?


celá specifikace


 

Související produkty: united bikes
Související články: začátečníci


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X