VAMOS - KUNŽAK TRIP 2021Napsal Kryštof Krechler | 23.08.2021

Zdárek párek! Tenhle rok jsme opět vyrazili s bandou bláznů z Kunžaku a okolí na vejlet na béemkách. Jako první jsme vyrazili do Vídně do betoňáku, všichni pojezdili a začali nasávat tripovou atmošku, večer jsme to zapíchli někde za Vídní u řeky, kde byl kus louky, vytáhli jsme rybářský stoličky, dali koupačku v řece a otevřeli pivko. Přespat bylo v plánu v hamakách, kvůli brutální bouřce jsme byli nuceni se uprostřed noci přesunout do aut a užít si parádní noc v sedačkách. Jedinej, kdo nezmokl byl Tom Havlík, kterej se už před bouřkou dokázal narvat do auta s věcma pro tři lidi a třema složenýma kolama za což patří jemu i jeho káře velkej shoutout.


Další den jsme vyrazili do části Vídně jménem Seestadt a tam nám všem spadla brada. Spot na spotu, jak kdyby to tam stavěli přímo pro ridery, pítko na každým rohu (což se v tom vedru obzvlášť hodilo), žádný švestky, všude samí pohodoví Rakušáci. Po vydatným dnu na streetu jsme skočili do aut a valili na Moravu ke Kryštofovi na chalupu.Další den jsme pošredili novej park v Kroměříži, koupili jídlo na gril a pivka a valili zpátky na chalupu. Další ráno rozcvička a už jsme drtili dálnici směr Karviná do Adrenalinového Centra. Tam jsme si každej užili transfery, resi a foampit (kromě Honzy, ten jezdil jen na pýru) a suprově jsme si zajezdili. Poslední den jsme sbalili věci, po cestě domů dali ještě rychlo-session v Prostějovským parku a pak vamos domů!
 


Text, Video, foto by: Kryštof Krechler @krystofoto
Skladba: Vamos a la Playa

Související články: report riders monday trip


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X