VANS - DENNIS ENARSON'S - RIGHT HERENapsal TBB-BIKE | 29.09.2020Vše začalo před loňským Vans Pro Cupem v Německu. Dennis, Rich Forne, Dan Lacey a Rob Dolecki strávili společný týden v Berlíně. Na každou další ze zastávek si bral Dennis  jednoho z Vans feláků, takže se ve videu objeví Dan Lacey, Pat Casey, Lewis Mills, Corey Walsh nebo Jason Watts. Točilo se v Kolumbii, Seattlu, Arizoně, New York City, San Franciscu, Barceloně a poslední lokací bylo domovské San Diego. Právě poslední zastávku zkomplikovala nastupující pandemie Covidu a tak Riche za kamerou zastoupil SD lokál Christian Rigal aby dotočil spoty po Kali. O rok později je hotovo a tento masterpiece je venku. O tomto se bude mluvit ještě hoooodně dlouho! 

Když jsem si video pustil poprvé, hlavou mi proletěla vzpomínka na předloňský Battle of Hastings. Sedím si tak na ochoze a mám konečně parádní výhled. To jen proto, že je do jamu ještě dlouho. V parku se pohybuje Dennis, DAK, Kevin Peraza a ještě někdo už nevím. Kluci si jedou game of bike. Sedím a koukám na to, jak se Peraza i Dakota trápí .. když Dennis zadá vždy z prvé s lehkostí, stylem a prstem v zadku. To si tak říkám, ten týpek je naprosto ale naprosto jinde ..... Když jsem si video pustil podruhé, celou dobu otevřenou pusu a kroutím hlavou. Jen je malinko škoda, že u některých věcí chybí druhej, třetí angle ... to by mi pak spadly i spoďáry ..

Související články: trip video


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X