VANS THE CIRCLE - VŠE CO POTŘEBUJEŠ VĚDĚTNapsal TBB-BIKE | 06.10.2021

Již druhý ročník téhle akce se letos vrací a je ještě větší a lepší jak minule. Bylo vybráno devatenáct obchodů ze všech koutů světa, včetně toho našeho! Níže se dozvíte vše co je třeba vědět o soutěži a zároveň jak nás a naši crew můžete podpořit! Za každý hlas budeme moc rádi a za sdílení teaseru nebo našich příspěvků s hastagem #vansthecircle jakbysmet.

Všichni jsou asi obeznámeni s tím co je značka Vans a co také znamená ve světě BMX, takže povídaní o ní vynecháme a přejdeme rovnou k věci. První ročník VANS THE CIRCLE se uskutečnil loňi pouze na evropské úrovni. Tahle online soutěž dává možnost zůčastněným BMX obchodům z celého světa natočit týmový edit, oslavující jejich jezdce a komunitu. Tenhle rok se připojili k vybraným evropským obchodům tři hosti ze světa a všichni se utkají o výhru v hodnotě 20 000 eur. 

Koncept zůstal stejný jako minulý rok. Každý pozvaný obchod dostane rozpočet na pokrytí natáčení a editaci vlastního týmového videa. Potom má dva měsíce na to dát dohromady video edit hodný té nejvyšší příčky. Edit bude hodnocený jak celkově, tak i jeho jednotlivé části, viz níže.

Hodnocení bude brát v potaz kritéria jako inkluzivitu, kreativitu a styl. V porotě jsou BMX legendy z řad Vans jezdců - Dennnis Enarson, Angie Marino a Dan Lacey, stejně jako rider a filmer Calvin Kosovich. Poslední (a taky ten nejdůležitější porotce) je BMX komunita, to znamená VY VŠICHNI. Možnost hlasovat bude od 13.10. na stránkách DIG BMX, finální vyhlášení výsledků proběhne 21.10. Společně s cenami pro tři nejvýše postavené obchody, Best rider, Best Trick, Creative Vision  a DIG Community Favourite, tenhle rok soutěž představila nové ocenění Fotography, což ještě více podporuje expresivní tvůrce v BMX komunitě. 

Edity a hlasovaní bude dostupné na DIG BMX od 13. října do 17. října, finální show se bude konat 21. října

Seznam účastnících se obchodů:

2020 vítězové
Stress Bike Shop - Rusko (První místo)
360BS - Španělsko (Druhé místo)
Bros Bike Shop - Francie (Třetí místo)

Pozvaní:
Les Trois Roux - Francie
BMX Avenue - Francie
Action Wheels - Španělsko
Kunstform - Německo
People’s Store - Německo
Grounded BMX - Belgie
Soulcycle BMX - Nizozemsko
Frontocean BMX - Itálie
Rideon BMX - Řecko
Volt BMX - Velká Británie
Dead Sailor BMX - Velká Británie
TBB-BIKE - Česká Republika
BMX Life – Polsko

3 mezinárodní hosti:
Kings Ride Shop - USA
Lux BMX - Austrálie
Shredd Bikes - Jížní Korea

Videa z minulého roku soutěže najdete ZDE a více o jednotlivých účastnících ZDE v angličtině.  

Související články: street thebikebros tvorba video


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X