VÁPENKA JAM 2021 REPORT + RAW CUTNapsal Michal Kolář / Kryštof Krechler | 17.08.2021

Zdarec po roce je tu zase report z Vápenka jamu 2021. Legendární bílé skoky letos přilákali riderz z celé republiky a obějevila se i zahraniční návštěva, už v pátek se sjela počétná banda skalních jezdců a různejch partiček( Suchdol parta , Robin Plug , Hout s Kosákem, Mára Valečko s Čmuchem ,Beny , Franta Bláha , Kuba Vencl a další ). Pivo naražený v podvečer se jezdila bejby lajna a pravačka. Kluci se zas po roce pomalu seznamovali se skokama, dokonce i Hout jezdil chvilku Bejby. Místní lokál Souška naskakuje poprví Milf lajnu v tomhle roce a všem ukazuje, že Vápno jede celý. Za pátek se vykalil sud a půl, takže základ na sobotu dobrej. Kolem 2 odrážíme pivo a jde se spát.

Sobota 24.7 už od dopoledne je vidět, že přijíždějí další a další jezdci. Wenca Musil, Satan, Tomáš Lízal, Martin Gabara, Lukáš Tvrdý, jediná dáma dne Kačka Jalůvková s Petrem Kejharem atd. Kolem 1 hodiny rozjíždíme kalsiku Baby lajna contest za majkem byl Hout a kluci sypali jeden trik za druhým. Best trick bral Franta Bláha z Prahy za backflip no hand, best styl bral Robin Pflug z Kunžaku, best crash bral Libor Beneš z Benátek nás Jizerou, další ocenění si zasloužili Tomáš Lízal za Strakonic a jediná dáma dne Kačka Jalůvková za odjetou první trojku na dirtu.

Během dne taky proběhly klasický soutězě. Přetrhovaná lanem pro chlapy, exování pivka a slalom na bmx pro holky. Kolem 17:00 probíhal cash for trick na pravý lájně za pár stováků nějaký trik a bylo na co koukat za zmínku stojí Jakub Vencl se svým combem, trojku z gapu a na poslední fronfflip, první pokus moc nevyšel a mohli sme Kubu vidě, jak jede Superman one hand leanding do pěkný krysičky:). Robin Pflug klasika pěkný výšky a styl na poslední skoku veliký trojky i s condorem. Honza Kos trojku s tailwhipem. Lokál Honza Reindl masivní frontflip na pána a tak dále.

Peníze se rozdali mezi riderz. Poté pokračovali podvečerní sesion jak na pravý tak na Milf lajně. Na závěr dne byl vyhlášen rádius contes, kde se taky kluci slušně vydávali a sázeli jeden trik za druhým. Soutěž přerušil pád jezdce, kdy si nejspíše zlomil kotník, no pohled to pěknej nebyl, týpka ani jménem naznám, prý z Frýdku, doufám že budeš ready kámo. Na konci dne bylo vybráno do kropáče na jezdce dne. Pro zajímavost na jezdce dne se vybralo něco kolem 8000kč a zaslouženě to bral Robin Pflug.

Na večer bylo naplánováno, jako už je zvykem pořádný hejsasá v podání kapel Dead Stone, Lusky, Nondescript, Maniak Nechyběli švestky, kteří byly poslání na rušení nočního klidu, spustu kokotin v kalbě, to už ne klasika, kdo byl ten ví, kdo né jeho mínus.

Za celou crew můžu říct, že se letošní ročník opravdu povedl. Na to jak letos počasí trailsum moc nepřeje, vyšlo vše na jedničku a my máme zážitky z kterejch budem žít zas celej rok.

Diky všem sponzorům akce: Saša a jeho TBB-BIKE, Evilproduction, #odnerezupozelezo, Jiří Hron-Vzduchotechnika Klimatizace, Toplyn Pavel Reindl, Klimatizace Pipek.

Užijte si video od kryštofa Kechlera a za rok třeba znova čau.Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X