WETHEPEOPLE - OUT OF LINE "FULL DVD"Napsal Šimon Čechura | 29.12.2020


 

Přehrávač nemusí fungovat správně z důvodu věkového omezení videa.
Klikni sem pro přesměrování na Youtube.

 

Teď během svátků vyšlo fakt moc videí a ikdyž věřím že to stíháte sledovat líp než já, OUT OF LINE by byla škoda minout. Koukal jsem na Fast and Loose video, který si už lze pustit i jinak než z DVD, Fiend a tak.. vyšlo toho vážně hodně. Na Youtube se jako dárek k Vánocům objevilo i full video z dílny Wethepeople.Čtyřka Felix, Jordan Godwin, Dan Kruk a Dillon Lloyd rozhodně nezklame a posouvá tady laťku technickýho streetu o kus dál. Hlavně různý grindy do hard a tak triky co se teď jezdí.

Video natáčeli od roku 2018 na výletech po celým světě. Začátkem tohoto roku projekt tak trochu utnula pandemie. Team manager WTP a taky editor videa OUT OF LINE na svůj instagram přidal příspěvek týkající se zveřejnění videa a napsal - "Before the end of civilisation and the collapse of society we made a video. It's now on the internet."

Točilo se na Sony VX, hlavně Grant Castelluzo, Paul Robinson a tak, kdo byl po ruce. Použitá VX tomu pomáhá, ale je tu cítit vliv Deadline. A to jak na zpracování videa, tak především na ježdění. Myslím, že jsou kluci stejně jako třeba já generace, kterou Deadline ovlivnilo asi nejvíc. Deadline je nejvíc. Deadline BMX.

Kouknout můžete taky na recenzi videa od Bena Norrise na DIG BMX. Nebo rozhovor s Jordanem Godwinem. Kdo by chtěl poladit angličtinu trochu. Moc se stejně nedá dělat teď. 

 

 

Související produkty: wethepeople


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X