X-GAMES REAL BMX 2021Napsal Hout | 13.07.2021

Ve světě se objevily komentáře, že to od některých není to nejlepší ježdění a že tady nebo támhle dali víc a podobně. Možná je to daný tím, že to je přeci jen zhutněných 90 sekund, což není mnoho. Navíc se nejedná o nadupaný video projekt, na který se sbírají záběry dva roky. Za mě myslím, že se jede pořád neskutečný level. Hodnocení je samozřejmě subjektivní, ale trošku na jedno brdo mi přišel Chad Kerley a Courage Adams. Ty věci jsou sice neskutečně hustý, až skoro nedávají smysl, na druhou stranu nose manuály, točky a barspiny dokola. Naopak se mi líbila určitá syrovost a bezpochyby odlišnost Jaka Seeleyho a taky některý vyndávky Broca Raiforda, který jediný občas vytáhnul něco ve větší rychlosti. No a samozřejmě mega killer Julian Molina. Přijde mi, že už začíná jet takový level, že skoro zapomínám, že nemá jednu nohu a tak hustý to zase není. Sakra na jednu nohu je to strašně hustý. A ten jeho jednonožák tailwhip ala Taj Mihelich, to je úplně nejvíc.

No a teď už se na to pojďte podívat, ať si můžete udělat obrázek sami. Kdybyste se chtěli zapojit do diváckého hlasování, můžete zde.

 
 
 
 
 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X