XCUP FOREVER - REGISTRACE SPUŠTĚNA!!Napsal TBB-BIKE | 15.05.2019


Snad nikoho už neminulo info o rychle se blížící akci s názvem XCUP FOREVER. Postupně poodhalujeme informace a jsme víc než rádi, že s námi sdílíte nadšení!! Jestli se stejně jako my už nemůžete dočkat, právě teď přichází moment, kdy spouštíme on-line registraci. Neváhej, vyplň přihlášku a nenech si ujít tuhle akci, která se nebude opakovat! 

Nějaké ty informace jsme už ven vypustili, ale držíme si pod pokličkou, jak bude akce probíhat. Leccos snad prozradí názvy jednotlivých jamů a vložených soutěží. Street? Bowl? Go Fast? Stay Strong? Tohle si užijeme všichni... YEAAAAAAAHH!!
Kdo pozorně četl úvodní informace pochopil, že půjde o soutěž teamů. Teamů, kde roli leaderů zastane 12 předem oslovených osobností českého BMX. Osobností, které se nebojíme označit za legendy. Kam zapadneš si vybrat nemůžeš, stejně jako tady nemůžeš chybět!! Vyplň přihlášku a odešli na e-mail alex@tbb-bike.cz co nejdřív! Po přijetí přihlášky registraci potvrdíme na e-mail. Počet riderů je omezen na 60 jmen a registrace je možná pouze on-line. Vzhledem k formátu akce je věk jezdců omezen spodní hranicí 15 let v den konání akce. Registrace končí 3. 6. 2019.

U jezdců mladších 18 let podepíše prohlášení zákonný zástupce na místě při potvrzení registrace. V případě, že Vám není 18 let a Váš zákonný zástupce nebude na místě, je nutné zaslat prohlášení včetně podpisu. Stačí si přihlášku vytisknout, ofotit a zaslat.

 

STARTOVNÉ
100Kč

Uhradí každý jezdec na místě při potvrzení registrace.
 

 

 

KOMPLETNÍ INFORMACE
XCUP FOREVER

 

Související články: xcup forever


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X