18.9.2021 - MASAKR BMX VÍKENDNapsal TBB-BIKE | 14.09.2021

Pro všechny kdo milují akce okolo WDGF party bude jasnou volbou již několikátý ročník BMX CONTESTU při @stopzevling festivalu na Čerňáku v Praze. Dva pražské sousedské festivaly Stop Zevling a Strawberry Fields letos spojí své síly na cestě k lepšímu a aktivnějšímu životu na sídlišti Černý Most v Praze. Festivaly plné sportu, turnajů, kapel, DJs, workshopů a dalších aktivit proběhnou najednou v sobotu 18. září. Vstup je dobrovolný.

Za oběma festivaly stojí myšlenka propojovat sousedy jednoho z největších pražských sídlišť, praskat bubliny anonymity sídliště a prostřednictvím kultury, sportu, hudby, workshopů a dalších aktivit bořit kulturní hranice a přinášet pozitivní impulzy a motivaci pro aktivnější život na sídlišti. Nebude chybět Graffiti Jam, závody BMX a spousty skvělého jídla a pití. Celým dnem vás provedou moderátoři Vlado a Poeta.

Strawberry Fields je festival pod záštitou neziskové organizace Jahoda, která se stará o lepší život ve městě. Festival je od počátku založen na sousedské sounáležitosti a boji proti anonymitě sídliště. “Strawberry Fields je festival volného času, který dětem a mladým lidem představuje aktivity, kterými mohou smysluplně vyplňovat své volné chvíle ve městě. Hudba, divadlo, různé sporty a workshopy, malování, žonglování, tanec a další. Letošní devátý ročník festivalu propojíme se Stop Zevling festivalem. Jeho první ročník v roce 2007 jsme dokonce kdysi podpořili jako garanti, “ doplňuje za festival Strawberry Fields jeho produkční Vendula Fendrychová.


Kdo má skills na mini se spinou a rád regulérně soutěží, může vyrazit na M.ČR v spine minirampě. BMXtreme fest je 7. ročník BMX akce, která se uskuteční 17. - 19. 9. 2021 v Panském Dvoře v Telči. V rámci akce se pojede Mistrovství České republiky BMX minirampě o prize money 20 000 Kč a hodnotné ceny v hodnotě přes 75 000 Kč!  Mezi potvrzenými ridery jsou Michael Beran, Marin Ranteš, Tomáš Beran, David Janáč, Milan Pouzar, ale i několik dalších riderů ze zahraničí.

V pátek i sobotu večer se můžete těšit na multižánrový hudební program, kde vystoupí i přední čeští interpreti jako je Kapitán Demo, Paulie Garand & Kenny Rough, ale i 2 kapely ze sousedního Rakouska a spousty DJů. Páteční večer odstartuje projekce bikerských filmů (PEROVPERU, Kripl Trip, BIKES ON FILM,..), která začíná v 19:00 a je pro diváky zdarma. 
 


No a kdo je někde mezi těmito póly, rád hlínu a sympatizuje s naší partou a vším okolo, může přijet do Pohořelic u Brna kde proběhne oslava 25-tého výročí TBB-BIKE pod názvem BACK TO THE ROOTS JAM. Aby to byla oslava jak se patří, připravili jsme pro Vás společně s Army Dirt Park Crew vypečený program s večerní show.

Do areálu natrvalo přibudou dvě novinky v podobě mini rampy. Stavět se začíná nová velká lajna od těch nejpovolanějších - Dirty Parks. Areál se otevírá již v pátek, kdy bude pro skalní připravena kemp zóna. Vedle areálu pojede po celý víkend již třetí ročník Vpoho Food Festu, kde ti nejlepší kuchaři a food truckeři rozjedou svou gastronomickou show. Ani naše ratolesti nepřijdou zkrátka, kolotoč prý taky bude.

Jelikož jde o oslavu a pořádnou párty, nesmí chybět večerní program o který se postará trio kapel My Hard Lesson, Denoi a Braindead. Kromě lahodného moku nás zahřeje pořádná kytarová nálož. Start prvního koncertu plánujeme na 21:00. 

Související články: dirt street


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X