ANIMAL BIKES - WIDDIT - FULL VIDEO ONLINENapsal Šimon Čechura | 23.03.2021

I tady na blogu byla zmínka o online premiéře videa Animal Widdit. Kdo nestihl, může napravit nyní, protože video je oficiálně online. A pokud je tu někdo, kdo má rád doma nějaký památky, určitě ocení DVD kopii videa v e-shopu TBB-BIKE. Součástí DVD je i menší fotokniha a celý set je rozhodně povinnost pro fanoušky značky.

 


 

Určitě se budu opakovat, ale Agustin tady jasně ukáže, jak má vypadat street ježdění a že Animal je tu navždy. Jeho part natočený v Barceloně a USA je pro mě rozhodně vrcholem videa. Jeho part ve videu WIDDIT by dle mě neměl uniknout nikomu, kdo sleduje street scénu.


 

 

Pokud máte zájem o DVD kopii videa, koupíte zde v TBB-BIKE e-shopu.
Součástí DVD videa je i menší knížka plná fotek z natáčení.
Povinnost pro fanoušky značky.

 

 

 

 


 

V podstatě všechno dostupné zboží Animal bylo v nedávné době doskladněno a v případě zájmu je tak ten nejlepší čas poladit si kolo novými díly Animal, nebo nakoupit nějaké doplňky. Osobně mě hodně baví street size sticker, kterou si dost výrazně označíš cokoliv doma, nebo na oblíbeném spotu. Animal.

 


 

ANIMAL DÍLY A DOPLŇKY SKLADEM


 

Související produkty: animalbikes
Související články: street bmx lifestyle animal bikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X