ARMY JAM 2018 - POZVÁNKANapsal Zdeněk Weiter | 15.08.2018


5. ročník dirtové akce ARMY JAM 2018 tento rok odstartuje 25.8. a u toho určitě nesmíš chybět! Mistrovství jsme hodili za hlavu a místo toho pro Vás nachystali den plný pohody, zábavy, show a muziky! 

 

CO: ARMY JAM - BMX a MTB DIRT JAM "takoví ti kluci, co skáčou na kolách hlavou dolů"
KDY: V sobotu 25.8.2018 pěkně na oběd ve 12:00, pro trénink riders bude otevřeno od 9:00
KDE: ARMY DIRT PARK Pohořelice, bývalé vojenské hřiště "místo odkud jednou za rok slyšíš ten kytarovej nářez"
A PROČ: Protože na jednom místě najdeš HUDBU, PITÍ, SRANDU, PĚKNÝ HOLKY a HEZČÍ KLUKY
A ZA KOLIK: Nemusíš se bát, vstup je na celou akci ZADARA, aby ti zbylo na BAR.


 

A O CO VLASTNĚ TENTO ROK PŮJDE?

Tentokrát nebudeme soupeřit o to kdo je mistr víc nebo míň, letos rozjedeme tu pravou dirtovou pohodu v lehce soutěžním duchu! Jako minulý rok budeme začínat už v Pátek 24.8., kdy od 14:00 proběhnou tréninky jezdců a pokračovat budeme v Sobotu, kdy odstartujeme pátý ročník ARMY JAMu. Takže si zapište za uši, že 25.8. je v Pohořelicích ARMY JAM 2018 a jste všichni zvání! Oproti minulému roku vítáme MTB riders a jsme rádi, že opět budeme mít možnost vidět velký i malý kola dohromady a to doslova! A proč doslova? Protože tento rok nemáme kategorie Master ani Profi, ale budeme jezdit na BMX i MTB dohromady, bez rozdílů. Proto máme závod rozdělený následovně...

 

DISCIPLÍNY

- FUNBOX, SMALL LINE “ kategorie do 15 let "
- MEDIUM LINE
- BIG LINE

* info pro riders zde: https://www.armydirtpark.cz/info-pro-jezdce/ 
* BMX a MTB jedou dohromady, zvolí lajnu dle vlastních zkušeností a rozumu.

Z celého závodu navíc vyhlásíme vítěze BEST STYLE, BEST TRICK a BEST LINE

STARTOVNÉ

Uhradí každý jezdec podle věku v místě při registraci na místě. Výdělek ze startovného použijeme pro vylepšení našeho areálu.
Do 18 let - ZDARMA                                                                                                                          
Nad 18 let - 100 Kč 

MINIMUM PRAVIDEL = MAXIMUM ZÁBAVY

Je úplně jedno, kdo vyhraje ne, hlavní je, že si zajezdí co nejvíc lidí a budou mít všichni radost! Všichni chápeme, že jde o uvolněnější akci, takže klidně na funboxline může vyhrát nejsnaživější prcek. Starší to pochopí a jsou tu hlavně kvůli ježdění a zábavě. To platí i pro ostatní lajny.


"JAKO KAŽDÝ ROK SE SNAŽÍME SPOJIT ČESKOU BMX KOMUNITU A SPOLEČNĚ SI ZAJEZDIT.
NEJDE O VÝHRU, JDE O TO SE ÚČASTNIT A PODPOŘIT TÍM NÁS JEZDCE" !

 

NĚCO K JÍDLU ?!

Jasný že bude, kdo u nás byl, tak ví, že jídlo máme dobrý a o tom určitě nepochybuj. No a kdyby byla žízeň, tak hned vedle máme fakt velkej rybník! Ne, konec srandy. Na výčepu bude žlutá a Polička 11°, takže žíža vážně nebude. Letos točíme výhradně do zálohovaných kelímků a šetříme tak alespoň zlehka životní prostředí. Kelímky bude možné vrátit na baru do 20:00 hodin, nebo si je ponechat jako suvenýr. Záloha na kelímek 50 kč. S prázdným břichem si taky poradíme, takže si můžeš vybrat buď tu nejlepší klobásu co jsi kdy jedl, nebo kus čerstvého masa, který onehdá běhalo po městským parku. 


SOUTĚŽE A TOMBOLA

Kdo u nás byl ví, že ani diváky nenecháme vklidu!! Kromě jídla, piva, fandění a after party, proběhne také několik soutěží a tombola o ceny od sponzorů akce. Lístky do tomboly budou k mání i na místě, ale určitě nezapomeňte leták #TAMBUDEŠBRO, který najdete v každé objednávce z TBB-BIKE. Ten se bude určitě hodit! Na místě dostanete výměnou za kupon 3 lístky do tomboly ZDARMA!! 
 

K POSLECHU

No určitě nečekej moravské písně, cimbálku a ani další dechovečky, tady posloucháme trošku jinej styl, který tě nenechá klidným! Stejně jako minulý rok, bude po závodech ta správná rocková afterparty, kde si kromě anglického textu můžeš zabečet i ten český. Afterparty startuje v 21:00!

        LINE-UP

21:00 - HANZ'S FUCKERS

22:00 - OVERHYPE 

23:00 - SZKRAT 

 

UBYTOVÁNÍ / KEMPOVÁNÍ

ARMY CAMP - Jako minule Vám nabízíme kempovačku celý víkend přímo v samém dění akce, to znamená, že hned vedle areálu pro Vás vybudujeme kemp zónu se základním sociálním zajištěním. To znamená voda a WC, dále je to na Vás. Co je lepší než zaparkovat a mít skoky na dosah ruky?! 

 

PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE FACEBOOK EVENT


VEŠKERÉ INFORMACE O ZÁVODU NAJDETE NA WEBU ARMY DIRT PARK

 Oficiální video z minulého ročníku.

 

Související produkty: mutinybikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X